Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human Steam’e Geliyor!

Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human Steam’e Geliyor!

Quantic Dream’in geliştiricisi olduğu interaktif oyun türünün en başarılı sayılacak oyunları Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls 18 Haziran tarihinde Steam’e geliyor.

 

Geçtiğimiz seneye kadar yalnızca Playstation platformu üzerinden oynanabilen Quantic Dream oyunları PC’ye gelerek oyun dünyasını çok şaşırtmıştı. İlk olarak Epic Games Store üzerinden satın alınabilen Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls artık Steam’den de oynanabilecek. Oyunların demo versiyonlarını şuan Steam üzerinden oynanabiliyor.

 

Oyun dünyasının büyük ses getirmiş Quantic Dream’in interaktif oyunları Playstation özel oyunu olarak çıkışını gerçekleştirmiş, uzun süre boyunca başka platformda oynanmıyordu. Quantic Dream, Fahrenheit ve The Nomad Souls ile ismini duyuramamışken Heavy Rain ile popüler olmuş hikaye anlatımına odaklanan oyunların ilk anılan ismi olmayı başarmıştı. En son çıkan oyun Detroit: Become Human ise hikayesi ve farklı oyun sonları ile büyük ses getirmeyi başardı.

 

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain 18 Haziran itibariyle Steam üzerinden oynanabilecek. GameSatış üzerinden ekstra indirimli olarak satın alabilir ya da en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın alıp hazırlıklarını tamamlayabilirsin.


Steam Oyun Haberleri
Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı
<< Önceki Haber

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Tüm oyuncuların her sene heyecanla beklediği Steam mevsim indirimlerinin, en çok talep gören ve büyük indirimlere ev sahipliği yapan Steam Yaz İndirimleri tarihi sızdırıldı. Steam indirim dönemlerinin en büyükleri olarak bilinen Steam Yaz İndirimi ve Steam Kış İndirimi oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu iki büyük indirim dönemi, oyun satın almak için en ideal zamanlar olarak gö

01 Haziran 2020, 14:51
PC Oyun Haberleri
Valorant Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!
Sonraki Haber >>

Valorant Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!

Riot Games’in yeni oyunu Valorant bugün ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirdi. MOBA türünün ilk akla gelen oyunu League of Legends ile oyun dünyasında ismini duyurmuş Riot Games, 10. yılında planladıkları tüm projeleri duyurmuş, oyun dünyasında büyük heyecana yol açmıştı. Projeler arasında herkesin merakla beklediği FPS oyunu Valorant bulunuyordu. Geçtiğimiz aylarda kapalı betası duyurulan Valora

02 Haziran 2020, 13:33
Arama sonuçları