Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Publisher Focus Home'un dikkat çeken oyunu Insurgency, oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Oyunun devam serisi Insurgency Sandstorm'un çıkış tarihi nihayet açıklandı. 18 Eylül'de oyuncularla buluşacak olan Sandstorm'u ön sipariş olarak satın alan kullanıcılar için iki farklı beta sürümü sunulacak. 


Şu an oynanabilir olan Beta sürümünde, Skirmish, Firefight, Push, Checkpoint modları mevcut. Haritalardan ise Hideout, Farmhouse ve Refinery oynanabilir durumda. Aynı zamanda oyun içinde bir çok silah da kullanılabilir durumda. Karakter özelleştirme imkanı sağlayan oyunun Beta sürümden çıkıp oyunculara sunulmasıyla birlikte, oyunun sunduğu özellikleri daha iyi gözlemleyebileceğiz. 


Steam'de ön sipariş olarak satın alabileceğiniz Insurgency Sandstorm'un beta süresi 13 Ağustos'ta sona erecek. Bir sonraki Insurgency Sandstorm betasının açılması için ise 30 Ağustos'u beklememiz gerekiyor.


Keyifli oyunlar !


PC Oyun Haberleri
Monster Hunter World PC Platformunda Çıktı
<< Önceki Haber

Monster Hunter World PC Platformunda Çıktı

Yepyeni bir dünya içerisinde avcı olduğumuz Monster Hunter World PC sürümü, bir süredir Steam'de ön siparişteydi. Çok fazla oyuncu kitlesine sahip olan oyun, dün itibari ile artık PC'de oynanabiliyor. PC için Steam üzerinden piyasaya sürülen Monster Hunter World, açıldığı andan itibaren rekor kırmayı başardı. Hızla Steam'in en çok satanlar listesinde birinci sıraya yerleşmeyi başaran oyun, oyuncu

10 Ağustos 2018, 11:59
PC Oyun Haberleri
Doom Eternal Oynanış Videosu Yayınlandı
Sonraki Haber >>

Doom Eternal Oynanış Videosu Yayınlandı

Quakecon 2018 etkinliğinde oyuncuların beğenisine sunulan Doom Eternal, sevilen FPS oyunu Doom serisinin yeni oyunu. Alışık olduğumuz Doom serilerinden daha hızlı bir oynanış vaadeden Doom Eternal, ilk olarak E3 2018 etkinliğinde duyurulmuştu. Doom Eternal Oynanış Videosu Bethesda Tarafından Paylaşıldı Oyunculara farklı bir FPS deneyimi sunacak olan Doom Eternal, 28 Aralık 2018 tarihinde çıkac

13 Ağustos 2018, 12:45
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları