Insurgency-Sandstorm Ön Siparişte

Insurgency-Sandstorm Ön Siparişte

New World Interactive tarafından geliştirilen sevilen oyun Insurgency devam oyunu Insurgency-Sandstorm Eylül 2018'de bizlerle olacak.  Steam platformunda ön siparişe açılan oyunun Eylül'ün kaçında çıkacağı ise henüz belli değil. Insurgency-Sandstorm ön sipariş ile satın alan oyuncular, oyunun çıkmasına birkaç hafta kala Beta sürümü oynayabilecekler.

Dört Oyun Modu ile Geliyor

Peki ya hangileriyle?
Önceki oyundan aşina olduğumuz Push Firefight ve Base Capture bu oyunda da yer alacak. Buna ek olarak oyun firması Co-op Checkpoint modunu da getiriyor. Co-op  modunda yapay zekaya karşı düşman takımın cephelerini yok etmeye çalışacağız.  Oyun çıktıktan sonra ilk oyunda da yer alan Outpost modu ve Deneysel Operasyon Modu da oyuna eklenecek.


Loot Box'lara veda...
Oyunda Loot Box'lar yer almayacak ama tabii ki yeri doldurulacak. Karakter özelleştirme sisteminde yüzlerce kozmetik ürün ve çeşitli ses seçenekleri ile karşılaşacağız.


Insurgency-Sandstorm çıkış tarihinden sonra incelemelerimizle sizlerle olacağız. Takipte kalın..


PC Oyun Haberleri
Monster Hunter World PC Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri
<< Önceki Haber

Monster Hunter World PC Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Merakla beklenen Monster Hunter World PC için çıkış tarihi verildi. Bu yılın başından beri beklediğimiz oyun, düşündüğümüzden daha erken tarihte PC platformuna gelecek. Capcom özel bir duyuru yaparak Monster Hunter World'ün 9 Ağustos 2018'de PC platformuyla buluşacağını belirtti. Bununla birlikte sistem gereksinimlerinin açıklanması ve tanıtım videosu da gecikmedi. 4K çözünürlüğe sahip oyun bedava

10 Temmuz 2018, 11:10
PC Oyun Haberleri
FIFA 19 RONALDO KRİZİ
Sonraki Haber >>

FIFA 19 RONALDO KRİZİ

EA SPORTS FIFA 19 Ronaldo Düzenlemesi Yapacak Mı ? Yakın tarihin en önemli transfer olaylarından biri dün itibariyle resmiyet kazandı. Futbolcu olarak kırılabilecek çoğu rekoru kıran, sadece Real Madrid efsanesi değil aktif bir futbol efsanesine dönüşen Ronaldo, bundan sonra futbol kariyerini İtalya'nın köklü kulüplerinden Juventus'ta sürdürecek. FIFA 19'un bütün tanıtm materyallerini "Real Madrid'

13 Temmuz 2018, 12:21
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları