Knight Online Büyük Sunucu Etkinlikleri Başladı!

Knight Online Büyük Sunucu Etkinlikleri Başladı!

Knight Online için bugün duyuru ile birlikte her server için 1+1 seviye atlama etkinliği oyunda aktif edildi.

 

Knight Online’da 5 Haziran tarihinden itibaren tüm sunucularında geçerli olacak 1+1 Seviye Atlama ve Çifte JR Ödül Etkinliği oyunculara sunuldu. Duyurulan etkinlikler 5 Haziran 2020 ile 18 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacak.

 

knight online 1+1 seviye atlama

 

Belirtilen etkinlik süresince bir seviye atladığınız zaman, ekstra bir seviye daha atlayacaksınız. Knight Online 1+1 Seviye Artış Etkinliği 77. seviyeye kadar kullanılabilecek ve etkinlikten faydalanabileceğiniz en yüksek 79. seviye olarak belirlenmiştir. 1+1 Etkinliğinden yalnızca Knight Online Premium sahipleri  yararlanabilecek.

 

Tüm bunların yanında her gün düzenlenen Juraid Mountain etkinliğinden kazanılan ödüller çift olarak alınabilecek. Etkinlik sonunda kazanan tarafın seviyesine göre kazandığı ödül ekstra 2 Gem olurken, kaybeden taraf ise ekstra 1 Black Gem almış olacak.

 

Şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Knight Online Premium satın al ve etkinliği kaçırma!


PC Oyun Haberleri
Valorant Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!
<< Önceki Haber

Valorant Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!

Riot Games’in yeni oyunu Valorant bugün ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirdi. MOBA türünün ilk akla gelen oyunu League of Legends ile oyun dünyasında ismini duyurmuş Riot Games, 10. yılında planladıkları tüm projeleri duyurmuş, oyun dünyasında büyük heyecana yol açmıştı. Projeler arasında herkesin merakla beklediği FPS oyunu Valorant bulunuyordu. Geçtiğimiz aylarda kapalı betası duyurulan Valora

02 Haziran 2020, 13:33
Steam Oyun Haberleri
Death Stranding PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Sonraki Haber >>

Death Stranding PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Oyun dünyasının en çok bilinen isimlerinden olan Hideo Kojima’nın yapımcılığını üstlendiği Death Stranding geçtiğimiz yıl Playstation ile çıkışını gerçekleştirmiş ve büyük ses getirmeyi başarmıştı. Death Stranding çıkışının hemen ardından PC için geleceği söylentileri çıkmıştı. Steam’de listelenerek söylentilerin doğru olduğu ortaya çıkmış, Death Stranding PC için çıkış tarihi olarak 2020 yaz olara

15 Haziran 2020, 12:16
Arama sonuçları