Knight Online CZ Hakkında Güncelleme Sinyalini Verdi

Knight Online CZ Hakkında Güncelleme Sinyalini Verdi

2002 senesinde piyasaya sürülen, dünyada ve ülkemizde de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen Knight Online oyununda yeni güncellemeler konuşuluyor. Mgame firmasının yapımcılığını ve NTTGame'in yayıncılığını üstlendiği Knight Online USKO, geniş adıyla Knight Online Avrupa Sunucusunda yeni bir güncelleme söz konusu. Son dönemlerde oyuncular tarafından çok konuşulan ve dile getirilen eski dönemlerin özlendiği yorumları dikkate alınarak ciddi düzenlemelerin geleceği sinyalleri GM'ler tarafından oyun kanalının canlı yayınında verildi. Bazı haritalarda oyuncularının yoğunlaşmasının ön planda olacağı bu güncellemede bir çok seçenek mevcut. 

 

Peki oyuncular arasında heyecan yaratan bu güncelleme neler içeriyor.

 

- Oyuncuların istekleri arasında olan CZ (Colony Zone) haritasında exp slotlarının eskisi gibi kalabalık hale gelmesi için bir düzenleme yapılabileceği iletiliyor. Bunun için haritada bulunan Barlog, Dark Knight, Ewil Wizard, falcon ve crimson wings gibi yaratıkların exp oranlarının %30 arttırılması, rezistanlarının %20 düşürülmesi gibi işlemlerinde bu güncelleme içerisinde düşünüldüğü bildiriliyor.

 

- Buna ek olarak belirtilen yaratıkların droplarında high class weapon ve exceptional gibi itemlerin eklenmeside söz konusu.

 

- Haritaya bir de ek olarak eskide dönemlerde yer alan Dark Mare ve Dread Mare yaratıklarının Dark Kngiht Commander slotunun yerine eklenmesi ve bu yaratıkların droplarınında ciddi bir şekilde yoğun olacağının da haberi veriliyor.

 


Bu güncelleme haberinin verilmesi bile oyuncular arasında bir çok olumlu yorumların alınmasına neden oldu.

 

Gamesatis ekibi olarak bu güncellemeleri takip edip siz değerli oyuncularımıza iletmeye devam edeceğiz. Bizi takip edin.

 

İyi oyunlar...

 

Dipnot: Güncelleme henüz planlanma aşamasında olduğu için bir kaç değişiklik olabileceğinin de notu düşülmüş.


PC Oyun Haberleri
Hearthstone'a Denge Güncellemesi!
<< Önceki Haber

Hearthstone'a Denge Güncellemesi!

Uzun zamandır oyuncular tarafından dile getirilen ve oyunun dengesini bozan beş karta Blizzard tarafından ayar çekildi. Standart ve Wild formatının uzun vadeli akıbeti için getirilen güncelleme ile çoğu Hearthstone oyuncusunun yüzü gülecek, Druid, Odd Paladin, Shudderwock Shaman ve Kingsbane Rogue oynayan oyuncular ise üzülecek gibi. Druidlerin hızlıca mana kazanmasını sağlayan ve herkesten önce g

20 Aralık 2018, 11:03
ESpor Haberleri
Beşiktaş Esports LoL Takımına Koç Transferi
Sonraki Haber >>

Beşiktaş Esports LoL Takımına Koç Transferi

Türkiye Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden takım Beşiktaş Esports League of Legends takımının koçluk görevine Güney Koreli GalB'yi getirdiğini resmi twitter hesabından duyurdu. We've seen him promoting to LCK with DAMWON and here in TCL before! The veteran GalB will be coaching our team for the next season. Welcome! Son olarak LCK'ye yükselen DAMWON'u koçluğunu yapan GalB, yeni sezonda takı

20 Aralık 2018, 11:39
Arama sonuçları