Knight Online Sevgililer Günü: Bekarların İntikamı 

Knight Online Sevgililer Günü: Bekarların İntikamı 
10 Şubat 2021, 11:42

Knight Online Şövalyelerine sunduğu etkinliklere bir yenisini daha ekliyor ve artık tüm oyunlar için gelenekselleşmiş hale gelen Sevgililer Günü etkinliklerini hayata geçiriyor. Knight Online Sevgililer Günü Etkinliği için isim olarak “Bekarların İntikamı” belirlenmiş durumda. Keyifli okumalar! 

 


Knight Online Sevgililer Günü Etkinliği 

Ronark Land adlı haritanın random bir alalında 9 saatte bir beliren “Wrath of Grand Mage” öldürüldükten sonra Bekarların İntikamı etkinliğine giriş yapılabiliyor. 

 

 

“Wrath of Grand Mage” öldürüldükten sonra Ronark Land aldı haritada, yine random bir yerde, “Tear of Grand Mage” belirecek. 

 

 

“Tear of Grand Mage” öldürüldükten sonraysa Ronark Land adlı haritanın tam orta noktasında “Mourn of Grand Mage” belirecek. 

 

 


Wrath of Grand Mage, Tear of Grand Mage ve Mourn of Grand Mage adlı yaratıklar öldürüldükten sonra, yaratıkların öldürüldükleri yerlerin etrafında bulunan savaşçılara ‘Tear Gemstone’ ve EXP verilecek. 


Wrath of Grand Mage, Tear of Grand Mage ve Mourn of Grand Mage adlı yaratıklar öldürüldükten sonra, öldürme eylemini hayata geçiren ırkın barındırdığı tüm oyunculara %5+ ATK güçlendirmesi ve EXP verilecek. 


Wrath of Grand Mage ve Tear of Grand Mage adlı yaratıklara yapılan son vuruşun ardından, son vuruşu gerçekleştiren oyuncunun kazanacağı ödül:

 

1 adet Old Draki Supply Box
7 gün süreli Stellar Tattoo

 

 

Mourn of Grand Mage adlı yaratığa yapılan son vuruşun ardından, son vuruşu gerçekleştiren oyuncunun kazancağı ödül: 

 

1 adet Superior Draki Supply Box
7 gün süreli Lunar Tattoo


Wrath of Grand Mage, Tear of Grand Mage ve Mourn of Grand Mage adlı yaratıklara ölen kişiler EXP kaybetmeyecekler. 

 


Tear Gemstone’ adlı eyşa depolanabilir özelliktedir fakat takas edilmesi ve satılması mümkün değildir. Bu eşyalar etkinlik sona erdiğinde silinir. 
‘Tear Gemstone’ adlı eşyaların [National Enchanter]’a verilmesinin ardından 30 dakikalık güçlendirme alınabilir. Görsel aşağıda yer alıyor. Alınan ayrı ayrı her güçlendirme için 1 tane Tear Gemstone kullanılır. 
Aşağıdaki başamakları inceleyerek Defense, HP ve EXP artış güçlendirmelerine sahip olabilirsin. 

 

 

 


Güçlendirmelerin biriktirilmesi mümkün değildir. Harita değişikliğinde kalırlar. 

Toplanan Tear Gemstone adlı eşyalardan teslim edilen 3 tanenin ardından NPC [Lunar Lady] Magpie (Moradon 798, 549) şu hediyeler alınabilir. 

 

 

Elde edilme oranları bazı eşyalarda daha düşüktür. 
Not: NPC [Lunar Lady] Magpie’den Tear Gemstone verilerek alınabilen Alencia Wings elde edilmesi halinde aşağıdaki ekranla karşılaşılır. Alencia Wings adlı eşya hangi özellikleri barındırsın istiyorsan onu seçebilirsin!


Eğlencemiz bol olsun!

 

Bu özel günlerde hep birlikte doyasıya eğlenmek için en ucuz Knight Online Goldbar satın al


PC Oyun Haberleri
Knight Online Güncelleme Notu 09/02/2021
<< Önceki Haber

Knight Online Güncelleme Notu 09/02/2021

Knight Online 09.02.2021 Güncelleme Notu paylaşıldı. Şövalyeler hazırsa başlayalım! Knight Online Güncelleme Notu - Captcha sistemine bir dizi değişiklik getirildi. Yenilenen sistemde OTP kullanıcılarının da kanala girdikleri zaman Captcha doğrulaması yapması gerekecek. - Eğer bu doğrulamayı yapmak istemiyorsanız Bronze Premium ve üzeri paketlerden birini satın alabilirsiniz. - İndirimli ü

09 Şubat 2021, 17:57
PC Oyun Haberleri
Knight Online Sirius Serverında 50 GB ve 4000 TL GameSatış Bakiyesi Hediye
Sonraki Haber >>

Knight Online Sirius Serverında 50 GB ve 4000 TL GameSatış Bakiyesi Hediye

Yıllardır bu oyuna tutkunuz. Bizler gibi senin için de Knight Online çok önemli; biliyoruz. Bu yüzden bugün, şu anda Knight Online Sirius serverında, sponsoru olduğumuz yayıncılarımızla bu haberi okuyan değerli kullanıcılarımıza toplamda 50 GB + 4000 TL GameSatış bakiyesi hediye ediyoruz. Sirius’ta Fırtına Gibi Esiyoruz Haberi okuduğun şu an hemen altta nickleri profil resimleri yer alan yayınc

10 Şubat 2021, 19:31