Last of Us 2 İçin Geri Sayım Heyecanı Başladı

Last of Us 2 İçin Geri Sayım Heyecanı Başladı

Last of Us 2 duyurulduğundan beri oyunun hayranları büyük bir merak ve heyecan ile oyunun tanıtılacağı günü bekliyor. Naughty Dog tarafından geliştirilen ve dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Last of Us oyununun ikinci kısmı  The Last of Us Part II, E3 2018 oyun fuarında çok büyük bir ihtimalle oynanış videosu ile bizlere tanıtılacak. 

 

 

Oynanış Videosu Gelecek 

Oyunun yapımcı firması olan Naughty Dog sosyal medya hesaplarından bir hafta ibareleri bir görsel paylaştı ve paylaştığı bu görselin altında The Last of Us Part II ibaresinin bulunması oyunun 1 hafta sonra E3 2018 oyun fuarında oynanış videosu ile detaylı bir tanıtımının yapılacağı mesajı verdi. E3 2018’te The Last of Part II kesin olarak yer aldığı için böyle bir tanıtım haliyle kimseye sürpriz olmayacaktır. Lakin paylaşılan bu görsel hem yapımcı firmanın hem de oyunun hayranlarının ne kadar da heyecanlı olduklarını gözler önüne seriyor. Bu seneki E3 gerçekten gümbür gümbür geliyor diyebiliriz. İlerleyen zamanlarda detaylarla yeniden sizlerle olacağız.  

 


Konsol Oyun Haberleri
Red Dead Redemption 2 Fiyatı Resmen Şaka Gibi
<< Önceki Haber

Red Dead Redemption 2 Fiyatı Resmen Şaka Gibi

2018’in belki de en çok beklenen oyunu olan Red Dead Redemption 2 nihayet ön siparişe açıldı. Rockstar Games’in büyük bir heyecan ve merakla beklenen açık dünya kovboy oyunu Red Dead Redemption 2’nin ön sipariş fiyatı görenleri resmen şok etti. Red Dead Redemption 2’nin Fiyatını Görenler İnanamıyor 26 Ekim tarihinde bizlerle olacak olan oyun şu anda ön sipariş döneminde ve ön sipariş döne

05 Haziran 2018, 09:52
Steam Oyun Haberleri
Vampyr Çıktı
Sonraki Haber >>

Vampyr Çıktı

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Vampyr, 5 Haziran 2018 tarihi itibariyle oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyuna başlamadan önce Vampyr ile ilgili daha önceden yapmış olduğumuz Vampyr Ön İnceleme yazımızı okuyabilirsiniz. 144 TL gibi bir fiyat ile Vampyr oyununu en ucuz fiyat ve güven garantisi ile GameSatış sitesinden satın alın.

05 Haziran 2018, 12:27
Arama sonuçları