League Of Legends'in Oyun İçi Turnuva Sistemi Geri Dönüyor

League Of Legends'in Oyun İçi Turnuva Sistemi Geri Dönüyor

Geçtiğimiz Aralık  ayında kısa bir süre denenen turnuva sisteminden sonra  oyun içi turnuva; Clash geri dönüyor! 25 Mayıs'ta League Of Legends oyuncularına sunulacak olan yeni turnuva sisteminde  tam beş kişiden oluşan bir takımla iki haftada bir tek elemeli gruplarda rakiplerle mücadele etme şansı sunuyor. Takım olarak eşleştirme sistemi Clash'te de çok adil,takım oyuncularının seviyelerine göre eşleştirme sunan Clash,sizi Bronz'un en iyi takımı olmaya çağırabilir ya da en iyi takımlarla eşleşme imkanı veriyor. Clash'e katılmak için de tabii ki şartlar önceden belli,sihirdarın derecesinin olması ve en az takdir seviyesinin 2. seviye olması gerekiyor.

 

lol oyun içi turnuva
 

Kaptanlar takım adını takım logosunu ve takım kısaltmasını seçerler.

 

                                                                                                  lol oyun içi turnuva 1

 

Clash'e katılmak için bilete ihtiyaç vardır. Bu bileti görevlerden kazanabilir ya da mağazadan alabilirsin. Mağazadan, her biri 990 Mavi Öz'den turnuva başına 3 bilet ya da tanesi 215 RP'ye istediğin kadar bilet edinebilirsin.Takım arkadaşın senin verdiğin biletle Clash'e katılabilir. Clash'e 1 biletle de 5 biletle de katılabilirsin, böylece koyduğun bilet, elde edeceğin ödül havuzu ve Zafer Puanlarında değişiklik gösterir. Beş biletli giriş ise ödülleri yükseltir.

 

lol oyun içi turnuva 2
 

Grup aşamasında,1. günde 4 takımlık bir gruba girip, beceri düzeyi sizinkiyle aynı takımlara karşı iki maç oynayacaksınız. Bu gruptan zaferle çıkarsanız, ertesi gün 8 takımlık bir gruba girip üç maç oynayacaksınız. Pazar günü ise 16 takımlık bir grupta yarışacak ve Clash Kupası'nı almak için dört rakiple karşılaşacaksınız.Takımın herhangi bir günün ilk maçını kaybederse, daha çok ödül kazanabilmesi için bir teselli grubuna yerleştirilecek. Bu grupta galibiyet almak son Clash Kupası'nı kazanma şansı vermez ama ertesi gün tekrar katılabilmenizi sağlar.

Her gün yeni gruplar açılır. Yani takımın Clash'e turnuvanın herhangi bir günü girebilir. Cuma günkü grubunuzu kazanır ama Cumartesi günü oynayamazsanız, o günü atlayarak Pazar günü aynı biletle 8 takımlık bir gruba yerleşip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hangi günler katılıp katılmayacağınızı takımca seçebilirsiniz. Keşif aşamasında karşılıklı olarak 2 takımın da tercih ettiği şampiyonları şampiyonları görebilir,yasaklamalarını buna göre gerçekleştirebilirsin. 25 Mayıs'ta açılacak olan yeni turnuva sistemini tüm sihirdarların heyecanla beklediği görülüyor.


ESpor Haberleri
Gençlik ve Spor Bakanlığı, e-Spor Raporunu Yayınladı
<< Önceki Haber

Gençlik ve Spor Bakanlığı, e-Spor Raporunu Yayınladı

Dünyanın yükselen değeri e-Spor’un son yıllarda ülkemizde de hızlı bir şekilde yükselişe geçmesi bizler için inanılmaz keyif verici bir durum. Ülkemizdeki e-Spor takımlarının yurtdışında çok başarılı işlere imza atıp, adımızı duyurması, bunun yanında Türk oyun sektörünün gelişmesi ve Türk yapımı oyunların sayısının giderek artış göstermesi bizler için gerçekten tarif edilemez bir duygu ve gurur kay

17 Mayıs 2018, 17:18
PC Oyun Haberleri
Battlefield 5'in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!
Sonraki Haber >>

Battlefield 5'in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!

Uzun zamandır oyun severlerin tutkusu haline gelen çok oyunculu savaş oyunlarından EA ve DICE Battlefield 5'in bu yıl geleceğini doğruladı. Oyun severleri müjdeleyen habere göre 23 Mayıs 2018 tarihinde oyunseverlerin çok mutlu olacağı bir tarih gibi gözüküyor,bunun sebebi ise Battlefield V'in tanıtımının yapılacak olması. 1. Dünya Savaşı'nın konu alındığı Battlefield 1 ile büyük bir başarı yakalay

18 Mayıs 2018, 10:00
Arama sonuçları