League of Legends Yeni Oyunu Ruined King Duyuruldu!

League of Legends Yeni Oyunu Ruined King Duyuruldu!

Birçok oyuncunun League of Legends ile ismini duyduğu oyun firması Riot Games, yeni oyununu oyunculara sundu. Tek kişilik sıra tabanlı RPG oyunu olarak oyuncularla buluşacak Ruined King: A League of Legends Story için geçtiğimiz günlerde bir fragman paylaşıldı.

 

Riot Games’in isminde bulunan “s” takısına yakışır bir yol haritası çizeceğini duyurulması üzerine oyuncular beklenti içerisine girmişti. Yalnızca League of Legends oyununa sahip olan firma öncelikle mod olarak oyuna gelen Taktik Savaşları oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Bir sonraki oyunları ise FPS türünde olan ve oyun dünyasına bomba gibi düşen Valorant olmuş, hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

 

League of Legends başarısının devam ettirmek isteyen firma bu evrende geçen, Ruined King: A League of Legends Story'yi duyurdu. 2021 yılının başlarında oyuncularla buluşması beklenen Ruined King, ilk kez konsollara çıkan Riot Games oyunu olacak. PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch konsollarının mağazasında yayınlanacak oyun, PC tarafında ise Steam ve Epic Games üzerinden satın alınabilecek.

 

 

Ruined King: A League of Legends Story Ne Zaman Çıkacak?

 

LoL evrenine hakim olan oyuncuların da bildiği bölgelerden olan Bilgewater ve Gölge Adalar’da geçecek Ruined King: A League of Legends Story, 2021 başlarında çıkması bekleniyor. Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri ve Pyke ile ekip oluşturarak, içine çeken hikayesi ve akıcı oynanışı ile maceraya ortak olun!

 

Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak oyun, dublaj ya da alt yazı imkanı sunacak. Ruined King: A League of Legends Story, hem LoL sevenleri hem de tek başına oyun tecrübe etmeyi seven oyuncular için biçilmiş kaftan olmaya hazırlanıyor. O zamana kadar diğer oyunların severleri için GameSatış güvencesi ile indirimli LoL RP ya da indirimli Valorant VP satın alabilirsiniz.


 


Steam Oyun Haberleri
Steam Cadılar Bayramı 2020 İndirimleri Başladı!
<< Önceki Haber

Steam Cadılar Bayramı 2020 İndirimleri Başladı!

Steam’in yıl sonuna gelirken büyük indirim dönemlerinden olan Cadılar Bayramı İndirimleri başladı. 29 Ekim tarihinde başlayan indirim birçok korku oyunu ve beraberinde popüler oyunlara da indirim ile oyuncularda buluştu. 2 Kasım tarihinde sona erecek Steam Halloween İndirimleri toplamda 3 gün sürecek. Yıl bitmeden 2 büyük indirim dönemi daha göreceğiz. Steam Black Friday İndirimleri 25 Kasım 2020

30 Ekim 2020, 12:38
PC Oyun Haberleri
Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler
Sonraki Haber >>

Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler

Call of Duty Black Ops Cold War karakterlerini yakından tanımaya ne dersin? Bu kişilerin bazılarını tanısak da Call od Duty Black Ops Cold War'da farklı karakterleri de göreceğiz. Call of Duty Black Ops Cold War çıkış tarihi ise 13 Kasım 2020 yani bir hayli yaklaştı. Russell Adler Gizemini koruyan kararkterlerden ve kendisinin gelişini merakla bekliyoruz doğrusu! Ekibin lideri Adler. Kendisin

03 Kasım 2020, 18:10
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.