Life is Strange 2’nin İkinci Bölüm Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Life is Strange 2’nin İkinci Bölüm Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Geliştiricisi Dontnod Entertainment olan, Life is Strange 2'nin merakla beklenen ikinci bölümü Ocak ayında oyuncularla buluşacak.

 

Life is Strange ile aynı evrende geçen oyun, 3 yıl sonrasında iki kardeşin hikayesini bizlere anlatıyor. İlk bölümü PC, Playstation 4 ve Xbox One için 26 Eylül 2018 tarihinde yayımlanmıştı. Geliştirici firma, oyuncuların beklentilerini karşılamak ve kaliteli bir iş sunmak istedikleri için çalıştıklarını ve yakında ‘Episode 2: Rules’ hakkında daha fazla bilgi paylaşacaklarını da söyledi.

 

 


PC Oyun Haberleri
Metin2 2018 Yılbaşı Mevsimi Etkinlikleri Başladı!
<< Önceki Haber

Metin2 2018 Yılbaşı Mevsimi Etkinlikleri Başladı!

Metin2 Yılbaşı Mevsimi etkinlikleri 29 Kasım saat 00:01 tarihi ile başladı. Popüler Okey Etkinliğine katılıp harika ödüller kazanın. Nasıl Oynanır? Canavarları alt edip kartları topla, 24 adet okey kartı elde ettiğinde otomatik olarak bir okey kart seti alıp oynayabilirsin. Hedefiniz ise gruplar ve serilerden kombinasyonlar oluşturmak. Bir grup, aynı değerde olan üç adet karttan oluşur (örn.

29 Kasım 2018, 11:19
Mobil Oyun Haberleri
The Elder Scrolls: Blades İçin Kötü Haber!
Sonraki Haber >>

The Elder Scrolls: Blades İçin Kötü Haber!

Her sene Los Angeles'da düzenlenen E3 oyun fuarında yaptığı etkileyici duyurulardan sonra Fallout 76'nın birçok sorunla çıkmasıyla eleştirmenler ve hayranları tarafından başı ağrıtılan Bethesda'nın yeni mobil oyunu The Elder Scrolls: Blades için erteleme kararı duyuruldu. The Elder Scrolls: Blades will release in Early 2019 for iOS and Android devices. We are incredibly excited for you to play

30 Kasım 2018, 15:34
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları