LoL 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon Öncesi Tüm Yamalar

LoL 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon Öncesi Tüm Yamalar

League of Legends’ın 2018 sezonu 12.11.2018 gecesi itibari ile sona erdi. 


LoL 9. Sezon ne zaman başlayacak?


League of Legends 2019 sezonu 23 Ocak’ta gelecek olan 9.1 yamasıyla birlikte başlayacak.

 

13.11.2018'de Riot çalışanı tarafından atılan tweet şu şekilde;

 


Sezon öncesi gelecek olan yamalar


     Sezon öncesi dönem teknik olarak başlamasına rağmen, oyunda büyük sezon öncesi güncellemeleri henüz yok. Fakat 21 Kasım ile başlayacak olan güncellemelerin tamamı aşağıda listelenmiştir.

 

•    8.23 Yaması – 21 Kasım 2018’de sezon öncesi dönem için ilk yama gelecek ve oynanış konusunda değişiklikler olacak.
•    8.24 Yaması – Sezon öncesi dönemin ikinci yamasıyla beraber, Dereceli’nin yeni hali tam anlamıyla görücüye çıkacak (Ligler, Kümeler)
•    9.1 Yaması – Sezon öncesi dönemin son yaması ile yeni sezon çalışmalarının tamamlanmış hali nihayet ortaya çıkacak
•    9.2 Yaması –  23 Ocak 2019’da gelecek yama 9. Sezonun başlangıcı için gelecek

 

League of Legends’da her yıl olduğu gibi profesyonel turnuvalar ve tekli dereceli sezonun sona ermesiyle sezon öncesi döneme giriyor. 21 Kasım tarihinde gelecek yama ile birlikte Sezon Öncesi Dönem resmi olarak başlayacak. Riot Games, League of Legends’ın 9. Sezonu için kapsamlı yenilikler sunmayı istediği için dalgalanmalı bir süreç yaşanacak. Aslında yeni sezon için oldukça merak uyandıracak sezon öncesi dönem üç yamadan oluşacak.

 

Sezon Öncesi Dönemin ilk yaması olacak 8.23’te oynanış açısından köklü değişikliklerle karşılaşacağız. İkinci yamamız 8.24’te ise yeni sezonda Dereceli Ligin nasıl olacağı ile alakalı olacak. Ve nihayet 9.1 yani 9. Sezon için gelecek ilk yama, Sezon Öncesi Dönemin oyuna optimize edilmiş hali gözler önüne serilecek. 23 Ocak 2019 tarihinde 9.2’nin gelmesiyle yeni sezon başlayacak.

 

Hemen LoL RP Satın Almak İçin Tıklayınız.


PC Oyun Haberleri
Metin2'de Sunucular Birleştiriliyor!
<< Önceki Haber

Metin2'de Sunucular Birleştiriliyor!

Metin2 savaşçılarının dikkatine! Dün Metin2 tarafından yayınlanan habere göre 15.11.2018 tarihi itibariyle sunucu birleşimi gerçekleştirilecektir. Bir kaç saat süreceği belirtilen işlemin Metin2 oyuncularını daha da yakınlaştırmak için yapıldığı öne sürülmüştür. Oyunun yöneticileri tarafından aktarılan bilgilere göre kullanıcıların eşyalarına hiç bir zarar gelmeyecek, hepsi Nesne Market Deposu'na

14 Kasım 2018, 14:36
PC Oyun Haberleri
Red Alert  Efsanesi Geri Dönüyor!
Sonraki Haber >>

Red Alert Efsanesi Geri Dönüyor!

Gerçek zamanlı strateji oyunu denilince akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Command & Conquer, efsane bir haberle tekrar karşımıza çıktı. Serinin yayıncısı Electronic Arts, Command & Conquer: Red Alert Remestered ve Command & Conquer: Tiberian Dawn Remastered oyunlarını geliştirmeye başladıklarını duyurdu. 1995 yılında piyasaya serinin ilk oyunun sürülmesinin ardından serinin deva

15 Kasım 2018, 18:53
Arama sonuçları