LoL Taktik Savaşları Yeni Şampiyon Açıklandı!

LoL Taktik Savaşları Yeni Şampiyon Açıklandı!

League of Legends Taktik Savaşları gelişmeye devam ediyor. Son olarak Hextech şampiyonları Jinx ve VI'nin oyuna eklenmesinin ardından oyuncular sabırsızlıkla yeni şampiyonun açıklanmasını bekliyordu. Taktik Savaşları oyunundaki şampiyon sayısının artması oyundaki çeşitliliği artırarak daha eğlenceli maçlar oynanmasını sağlıyor. Peki Taktik Savaşları'na eklenecek bir sonraki şampiyon kim olacak?

 

LoL Taktik Savaşları Yeni Şampiyon

 

kai'sa taktik savaslari

 

Taktik Savaşları yeni şampiyonu Riot Games tarafından Kai'Sa olarak açıklandı. 9.19 yaması ile oyuna eklenmesi planlanan Kai'Sa şampiyonunun kökeni Hiçlik Yaratığı olacak. Kai'Sa sınıf olarak da Kolcu ve Suikastçı sınıflarına ait olacak. Bu da bize Kai'Sa ile birlikte oyuna oldukça eğlenceli bir çeşitlilik geleceğini gösteriyor.

 

Kai'Sa şampiyonunun Taktik Savaşları modundaki yeteneği "Killer Instict" olacak. Bu yetenek de en uzaktaki düşmana sıçrayarak kalkan ve önemli derecek saldırı hızı artışı kazanmasını sağlayacak. Riot'a göre Kai'Sa aynı zamanda oyunda en yüksek saldırı hızına sahip şampiyon olacak. Bu da saldırı hızı veren ve fazla saldırı ile tetiklenen eşyaları Kai'Sa için oldukça faydalı yapacaktır. Guinsoo'nun Kılıcı ya da Statik Hançer tahminlerimize göre en önemli eşyaları olabilir.

 

Kai'Sa'nın aynı zamanda Hiçlik Yaratığı olması onun olası Hiçlik Yaratığı kompozisyonlarında gerçek hasar vurmasını sağlayacak. Bu düşünce daha şimdiden oldukça korkunç görünüyor, değil mi? Saldırı hızına odaklanan ve gerçek hasar vuran bir kolcu şampiyon. Vayne'in aksine her vuruşu gerçek hasar olacağı için çok daha tehlikeli olabilir.

 

Riot aynı zamanda Hiçlik Yaratığı kökeninde de değişikliğe gidiyor. Sayılarının 4'e çıkması sonucu sahada olan Hiçlik Yaratığı sayısına göre 1 ve 4 seviyeleri yer alacak. 1 adet varsa rastgele bir şampiyon güçlenirken 4 adet Hiçlik Yaratığı'na sahipseniz hepsi gerçek hasar vuracak.

 

Kai'Sa'nın bedeli de 5 altın olarak belirlendi. 9.19 güncellemesinin 25 Eylül tarihinde gelmesi planlanıyor. 

 

Siz de hemen indirimli LoL RP (Riot Points) satın alın ve dilediğiniz League of Legends skinine hemen kavuşun!


PC Oyun Haberleri
eFootball PES 2020 Çıktı!
<< Önceki Haber

eFootball PES 2020 Çıktı!

Uzun zamandır beklenen Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu PES 2020 sonunda çıktı! Bu sene isminde değişiklik yaparak eFootball PES 2020 olarak güncellenen oyun emsalsiz gerçeklik ve özgünlük deneyiminin sözünü veriyor. PES 2020 LEGEND EDITION aşağıdaki myClub içeriğini içerecektir: • PES Legend Oyuncu • Ronaldinho 2019 • 10 maç kiralık Lionel Messi • Premium Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x

10 Eylül 2019, 16:01
Konsol Oyun Haberleri
Call of Duty Black Ops 4’a Yeni Mod Geliyor
Sonraki Haber >>

Call of Duty Black Ops 4’a Yeni Mod Geliyor

PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yaklaşık bir ay önce oyuncularla buluşan Call of Duty Black Ops 4 için yeni bir oyun modu duyuruldu. Call of Duty Black Ops 4 için duyurulan yeni mod Operation Dark Divide, 25 Ekim 2019 tarihinde oyuna gelecek. Serinin yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare oyunundan önce gelecek mod, öncelikle PS4 platformu için gelecek, daha sonra diğer platforml

18 Eylül 2019, 11:22
Arama sonuçları