Mafia I Remake İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Mafia I Remake İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Sevilen oyun serisi Mafia için geçtiğimiz günlerde serinin sevenlerini heyecanlandıracak gelişmeler yaşandı. Twitter üzerinden bir paylaşım ile Mafia remake duyuruları gelmişti. Mafia II Remake ve Mafia III Remake oyuncuların beğenisine sunuldu. Serinin ilk oyunu Mafia I remake için ise geçtiğimiz günlerde ilk fragman yayımlandı.

 

Mafia serinin ilk oyunu 2002 yılında oyuncularla buluşmuştu. Çizgisel bir oyun deneyimi sunan Mafia I Remake, 28 Ağustos tarihinde çıkacak.

 

Mafia 1 Remake fragmanı oyuncularla buluştu. Yalnızca bir dakika süren bir fragman içeriğinde, grafik anlamında büyük gelişmelerin olduğu açıkça görülebiliyor. Hikaye tarafı güçlü olan Mafia I Remake için yayınlanan fragmanda yalnızca sinematik görüntülere yer verilmiş ve oynanışa dair bir görüntü paylaşılmamış.

 

 

Hangar 13’ün yaptığı remake versiyonu için oyunun severleri tarafından bazı soru işaretleri mevcut. Mafia serisinin en olumsuz yorum alan son oyun Mafia III ile oyuncuların güvenini kıran Hangar 13 ise oyunun hikayesine sadık kalındığını aynı zamanda yeni görevlerin oyuna eklendiğini açıkladı. Heyecanla beklenen remake Mafia: Definitive Edition adı ile Steam üzerinden ön sipariş edilebilir durumda. Şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Steam Cüzdan kodu satın alabilir, oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Steam Oyun Haberleri
Death Stranding PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı
<< Önceki Haber

Death Stranding PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Oyun dünyasının en çok bilinen isimlerinden olan Hideo Kojima’nın yapımcılığını üstlendiği Death Stranding geçtiğimiz yıl Playstation ile çıkışını gerçekleştirmiş ve büyük ses getirmeyi başarmıştı. Death Stranding çıkışının hemen ardından PC için geleceği söylentileri çıkmıştı. Steam’de listelenerek söylentilerin doğru olduğu ortaya çıkmış, Death Stranding PC için çıkış tarihi olarak 2020 yaz olara

15 Haziran 2020, 12:16
PC Oyun Haberleri
Cyberpunk 2077 Ertelendi!
Sonraki Haber >>

Cyberpunk 2077 Ertelendi!

2020 senesinin en çok beklenen oyunlarından olan Cyberpunk 2077 yine ertelendi. Witcher serisi ile oyuncuların güvenini kazanan CD Projekt Red oyunun ertelendiğini sosyal medya hesabından açıkladı. RPG türünde geliştirilen Cyberpunk 2077, küçük bir teaser ile duyurulduğundan bu yana heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz senelerde oyunun fragmanı, oynanışı ve çıkış tarihi duyurulmuştu. İlk kez E3 2019

19 Haziran 2020, 12:01