Marvel Avengers Oyunu Geliyor! E3'te Gösterime Sunulacak!

Marvel Avengers Oyunu Geliyor! E3'te Gösterime Sunulacak!

Uzun zamandır beklenen ve Square Enix oyun firması tarafından geliştirilen Marvel'ın Avengers oyunu önümüzdeki ay E3 oyun fuarında gösterime sunulacak. 10 Haziran tarihindeki E3 fuarında paylaşılacak olan Marvel Avengers oyunu için hazır mısınız?

 

Square Enix ve Marvel firmalarının ortaklığında geliştirilen Marvel's Avengers oyunu için geri sayım başladı. Henüz oyun hakkında pek detay paylaşılmamış olsa da E3 fuarında detaylı bilgi sahibi olabileceğiz. Avengers Projesi adı altında bir süredi yapımı devam eden oyunda Marvel hayranlarının sevdiği klasik sahneler, tüm karakterler ve çevreler yer alacak. Avengers oyununun tüm hayranların yıllarca oynayabileceği bir evrende geçeceği ve özgün bir hikayeye sahip olacağı bildirildi. 

 

Oyunun yapımcısı Square Enix 10 Haziran tarihinde E3 fuarında oyun hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlayacağını ve detaylı bilgileri paylaşacağını belirtti. Gelişmelerden haberdar olmak için GameSatış Haberler sayfamızı takip edebilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Call of Duty: Modern Warfare İçin İlk Video Geldi
<< Önceki Haber

Call of Duty: Modern Warfare İçin İlk Video Geldi

FPS aksiyon oyunu denildiğinde ilk akla gelen Call of Duty serinin yeni oyunu bugün duyurulacak. Call of Duty serisinin bu sene oyuncularla buluşacak Call of Duty Modern Warfare için son noktaya gelindi. Yayıncı firma Activision gelecek oyunla ilgili bilgileri ufak ufak paylaşmıştı. Dün Call of Duty resmi Twitter hesabından kısa bir ön gösterim videosu yayınlanıp oyunun bugün duyurulacağı açıklandı

30 Mayıs 2019, 09:58
Mobil Oyun Haberleri
WWE Universe, Mobil İçin Çıktı!
Sonraki Haber >>

WWE Universe, Mobil İçin Çıktı!

WWE Universe, mobil platformlar için oyunculara sunuldu. Konsol versiyonuna benzeyen oyun, mobil platformlarda bazı temel özellikleri kısıtlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Bu haliyle bile WWE severleri oldukça sevindireceğe benziyor. App Store ve GooglePlay Store üzerinden indirebileceğiniz WWE Universe mobil, en gerçekçi WWE deneyimini oyunculara sunuyor. Oyunda The Rock, Becky Lynch, Ronda

30 Mayıs 2019, 11:47
Arama sonuçları