Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!

MMORPG oyunları arasında ilk akla gelen oyunlardan olan Metin2, sevgililer günü etkinlikleri ile oyunculara birbirinden güzel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. 6 Şubat tarihinde başlayan etkinlik ile güller, petler, aşk dolu eşyalar ve birbirinden güzel eşyalar eşliğinde sevgililer gününü kutluyor.

 

Metin2 sevgililer günü etkinliği boyunca canavarlardan düşürdüğünüz gül ya da çikolataları toplayarak karşılığında değerli ödüller kazanın. Dilediğiniz kişi ile takas ederek hediyelere sahip olabilirsiniz. Sevgililer gününe özel metin taşlarının görünümü de değişti.

 

Metin2 Sevgililer Günü Nesne Market Fırsatları

 

Metin2 Ejder Parası ile nesne market üzerinden birbirinden güzel sevgililer gününe özel eklentiler sizleri bekliyor. Sınırlı süreli olarak nesne markete eklenen Ebedi Aşk Tılsımı veya Çikolata Tılsımı ile karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Oyunbozan Aşk Elçisi ve Sakar Aşk Elçisi petleri de sizlere ekstra özellikler katmak adına sizleri bekliyor. Tüm bu eşya kombinasyonları ile çeşitli set bonusları kazanabilirsiniz.

 

- Aşk Elçisi + Kalp Kuşağı : +%50 EXP
- Aşk Elçisi + Kalp Kuşağı + Ebedi Aşk Tılsımı : +%100 EXP ve +%3 Canavarlara karşı Güç
- Aşk Elçisi + Kalp Kuşağı + Çikolata Tılsımı : +%100 EXP ve +%5 Canavarlara Karşı Güç

 

Nesne markette yer alan Aşk Çarkını çevirerek çeşitli hediyeler kazanma şansını deneyebilirsiniz. Etkinlik için son gün 27 Şubat. Ödüllere doyacağınız etkinlik ve nesne market kampanyalarını kaçırmayın. Şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Metin2 EP satın al ve etkinlik avantajlarından faydalan.


PC Oyun Haberleri
Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği; Aşk ve Savaş Başladı!
<< Önceki Haber

Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği; Aşk ve Savaş Başladı!

Fortnite battle royale modu ile milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Yeni yılın ilk etkinliği olacak sevgililer gününe özel Aşk ve Savaş etkinliği oyuncularla buluştu. Fortnite Aşk ve Savaş etkinliği, altı kişilik iki takımın birbiriyle mücadele edeceği en fazla 7 karşılaşma sonunda dört maçı kazanmış takım galip gelecek. Herkesin oynayabileceği Aşk ve Savaş görevlerini tamamlayı

10 Şubat 2020, 11:42
PC Oyun Haberleri
Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon Duyuruldu!

Sevilen FPS serisinin son çıkan oyunu Call of Duty Modern Warfare için 2. sezon duyurusu yapıldı. Oyunun yeni sezonuna dair birkaç sızıntı sonrası resmi fragman ile birlikte bugün başlayacağı oyuncularla paylaşıldı. Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward, COD Modern Warfare 2. sezonda oyunculara sunulacak olan içerikleri ve yenilikleri duyurdu. Tüm platformlarında aynı anda başlayacak ol

11 Şubat 2020, 12:21
Arama sonuçları