Mount & Blade 2: Bannerlord'tan Çocuk Müjdesi!

Mount & Blade 2: Bannerlord'tan Çocuk Müjdesi!

Dünyaca sevilen Türk yapımı Mount & Blade'in ikinci oyunu Mount & Blade 2: Bannerlord için TaleWorlds'den müjdeli bir haber geldi! 


Mount & Blade 2: Bannerlord'ta kale fethetmekten ve savaşmaktan bıkmış oyuncular aile kurarak çocuk sahibi olabilecekler. Çocuklar yüz olarak anne-babaya çekecek ve büyüyüp en sonunda ailelerden kalan her şeyi  devralıp soyu devam ettirebilecekler.

 

Çocuk sahibi olmak, sorumluluğunu da yanında getirecek. Çocuğunuz büyüdükçe onunla zaman geçirebilecek, ona yeni yetenekler öğretebileceksiniz. Oyunda öldüğünüzde çocuğunuz ile devam edebileceksiniz.

 

Şimdilik bu bilgileri paylaşan TaleWorlds'ün oyunu en kısa sürede çıkarmasını sabırsızlıkla bekliyoruz!
 


ESpor Haberleri
1907 Fenerbahçe’nin Oyuncusu Thaldrin Oyunculuğu Bıraktı!
<< Önceki Haber

1907 Fenerbahçe’nin Oyuncusu Thaldrin Oyunculuğu Bıraktı!

1907 Fenerbahçe’nin kaptanı ve Türkiye’nin en iyi League of Legends oyuncuları arasında gösterilen Berke “Thaldrin” Demir, Twitch üzerinden yaptığı yayında profesyonel oyunculuk kariyerine ara verdiğini açıkladı. 1907 Fenerbahçe forması ile ilk yıl büyük bir başarıya imza atan oyuncu Worlds 2017’ye katılmış ve gruplara kalmıştı. 2018 sezonunda ise Yaz Mevsimi Yarı Finali'nde elenmişti. Thaldrin,

23 Kasım 2018, 12:39
PC Oyun Haberleri
CoD: Black Ops 4 ve Red Dead Redemption 2 Rekor Kırmaya Devam Ediyor!
Sonraki Haber >>

CoD: Black Ops 4 ve Red Dead Redemption 2 Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Çıktıkları ilk günden itibaren oyun dünyasını tam anlamıyla kasıp kavuran, listelerde her gün en başı çeken Call Of Duty: Black Ops 4 ve Red Dead Redemption 2 rekorlara doymuyor. Tabii oyun dünyasının sıkı takipçileri için bu sonuçlar süpriz olmadı. Özellikle iki serinin oyununa aşina olan oyuncular bu başarıyı çoktan ön görmüşlerdi. İlk kez bu oyunda senaryo moduna yer vermeyen Activision, Call o

24 Kasım 2018, 21:26
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları