Mount & Blade II: Bannerlord'a eklenen yeni özellik: İkna

Mount & Blade II: Bannerlord'a eklenen yeni özellik: İkna

Merakla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord oyununa eklenecek yeni özellik olan ikna tanıtıldı.

 

Seriye yeni ve ilk defa eklenecek ikna özelliği oyuncular için bir çok seçenek sunmakta. Oyunda yarattığınız karakterin kişilik ve itibarı size bir çok konuda hem yardım edecek hemde olumsuz etkileyebilecek. Eğer cömert bir üne sahip karakter kişiliği çizdiyseniz insanları ikna edebilme oranınız artacak, eğer tam tersi bir kişilik yarattıysanız maalesef insanları ikna etmeniz oldukça zor hale gelecektir.

 

Charm yeteneği ile diğer karakterlerin motivasyonlarını tahmin etmenize ve onlara itiraz edebilme doğruluğunuzu arttırmanızı sağlayacak. Oyun ekranında gördüğünüz çubuk seviyesini doldurarak ikna sonuca varabiliyorsunuz. İkna özelliğini bu tür şeçenekler geliştirmeye başlayabilir, bu kabiliyeti takaslarda da kullanabilirsiniz. Ancak şansınızı fazla zorladığınız taktirde takas iptal olacak ve karakterinizi kişiliği zarar görecektir İkna özelliği ile bir çok maliyet konusunu da halledebilirsiniz.Yüksek gelen tutarları eğer cömert bir üne sahipseniz yaptığınız pazarlıkla daha uygun tutarlara alabilirsiniz.

 

Henüz bir videosu bulunmayan bu özelliğin şimdilik detaylarını not olarak düşebiliyoruz. Ancak yaşanabilecek gelişmelerinde takibinde olacağımızı bildirmek isteriz.

 


PC Oyun Haberleri
Fortnite Donmuş Efsaneler Paketi Şimdi Satışta!
<< Önceki Haber

Fortnite Donmuş Efsaneler Paketi Şimdi Satışta!

Fortnite Donmuş Efsaneler paketi tüm dünyada yayınlandı. V papel satın alarak siz de hemen oyun içi mağazadan bu paketi elde edebilirsiniz. Donmuş Efsaneler Paketi aşağıdakileri içeriyor; Frozen Raven Skin Frozen Iron Cage Back Bling Frozen Red Knight Skin Frozen Red Knight Shield Back Bling Frozen Love Ranger Skin Frozen Love Wings Donmuş Efsaneler paketine 75 TL karşılığında sahip ola

24 Aralık 2018, 12:15
PC Oyun Haberleri
BioWare'den Anthem'i Bekleyen Oyunculara Müjde!
Sonraki Haber >>

BioWare'den Anthem'i Bekleyen Oyunculara Müjde!

EA Games'in 22 Şubat 2019 tarhinde piyasaya süreceği ilk oyun olan Anthem, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesi tarafından heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan Battlefield 5'in satışları pek beklenildiği gibi olmamıştı. Yapımcılar oyunun kusursuz olması için ellerinden geleni yapmaya devam ederek umutlarını Anthem'e bağladılar. Oyunla ilgili şimdiye dek bir çok oynanış videosu ve 45 daki

25 Aralık 2018, 15:42
Arama sonuçları