My Memory of Us PC'ye Geliyor

My Memory of Us PC'ye Geliyor

 

Hikaye seven bir oyuncuysanız, bu oyun tam size göre. My Memory of Us 9 Ekim 2018 yani bugün Steam üzerinden oyuncularla buluşuyor. Gerçek insanlar hakkında bir hikayesi olan My Memory of Us, oynarken yüreğinize dokunacak bir oyun. İki ayrı dünyadan gelen bir kız ve bir erkeğin buluşması sonrasında, birbirlerinin varlığından aldıkları mutlulukla gülüştüklerini görüyorsunuz. Ancak maalesef bunun bir sonu var. 


Savaş...

 

Kötülük Kralının şehri yağmalamasıyla ve robot askerlerin her yerde boy göstermesiyle şehrin tüm huzuru kaçıyor. Şehrin geri kalan kısmında devasa bir duvarla izole edilmiş bir yerde yaşamaya zorlanan insanların birbirinden başka hiçbir şeyi yok. My Memory of Us ile bu olayların dehşet verici yüzüne şahit oluyorsunuz. Oyunun hakiyesi de tam olarak bu iki dostun birlikte kalmayı başarmasıyla oluşuyor. "Ayrılan ancak tekrar birbirini bulmak için gereken kuvvete sahip olanlara ithaf edilmiş bir oyun" olarak tanımlanan My Memory of Us'ta karakterlerimizin kendine has yetenekleri bulunuyor. Ancak tek başlarınayken bu yetenekler kullanışsız diyebiliriz. Çünkü onlar, birlikteyken güçlüler. 
Tehlikleli bir zamanda dostluk ve aşk üzerine kurulan hikaye bazlı My Memory of Us, içinde bulmacaları ve tarihsel gerçekleri de barındırıyor. İlginç bir diyalog sistemi olan oyunun hikayesine bakılırsa, gerçekten yüreğimizi sızlatacak cinsten.


PC Oyun Haberleri
Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Destekli Olacak !
<< Önceki Haber

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Destekli Olacak !

Bilkom, Twitter adresinden bir açıklama yaptı. Bu açıklama Cyberpunk'ı bekleyen Türkiye'deki oyuncuları oldukça sevindirdi. Canımız Bilkom, Cyberpunk 2077'nin Türkçe dil desteği içereceğini açıkladı. 4 Ekimde oyunun Türkçe olarak çıkmayacağını söylemiş olan Bilkomdan gelen bu yeni açıklama kafa karışıklığına sebep oldu diyebiliriz. Ancak son açıklama ile Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği ile satışa

09 Ekim 2018, 10:29
PC Oyun Haberleri
Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri Neler ?
Sonraki Haber >>

Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri Neler ?

Hepimiz bekledik, bekledik ve bekledik. 12 Ekim'de piyasaya sürülecek olan Call of Duty Black Ops 4'te herkesin en çok merak ettiği ise Battle Royale modu oldu. Geçtiğimiz günlerde beta testi oyuncular tarafından oynanan oyun için sistem gereksinimleri de duyuruldu. Yapılan beta teslerindeki feedbackler doğrultusunda birçok değişikliğe gidildiğini belirten Treyarch, işlemcinin düşürülmesi ile işe

10 Ekim 2018, 10:40
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları