Overwatch Kış Etkinliğini Duyurdu!

Overwatch Kış Etkinliğini Duyurdu!

Overwatch'ın her sene merakla beklenen kış etkinliği Winter Wonderland'ın çıkış tarihi belli oldu. Geçen yıl 12 Aralık tarihinde başlangıç yapan etkinlik bu yıl 11 Aralık 2018-2 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.


Blizzard, etkinliği OverWatch Twitter hesabından şu videoyla duyurdu:

 

 

Bu yıl da etkinliğin en heyecanla beklenen özelliği tabii ki Mei'nin Kartopu Savaşı. Herkesin Mei olarak birbiriyle mücadele ettiği bu modda 6x6 şeklinde savaşıyor, düşmanlarınıza kartopu ateşliyorsunuz. Ancak dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var; her kaçırdığınız, boşa giden atıştan sonra silahınızı karla doldurumak size zaman kaybettirecek!

 

Yeni özelliklerle beraber oyuna bir çok kozmetik eşyanın geleceğini de şimdiden söyleyebiliriz. Fakat bu yıl için yeni bir mod gelmeyeceğini şirketin geliştiricilerinden Jeff Kaplan'ın açılamalarından çıkarabiliriz. Kaplan Eylül ayında açıklamalarında oyunun modlarından şu an için memnun olduklarını belirtmişti.

 

Yine de Blizzard'ın bu planların dışına çıkıp bizi yepyeni özelliklerle şaşırtması kimse için sürpriz olmaz.


PC Oyun Haberleri
League of Legends Aralık Ayı Yenilikleri: Merkez Baskını, Neeko, Kartopu Savaşı ve All-Star
<< Önceki Haber

League of Legends Aralık Ayı Yenilikleri: Merkez Baskını, Neeko, Kartopu Savaşı ve All-Star

League of Legends yılı muhteşem bir şekilde bitirmek için aralık ayı ile birlikte bir çok yenilik getiriyor. Merkez Baskını sunuculara şuan gelmiş bulunmakta ve 22 Ocak 2019 saat 10.59'a kadar devam edecek.Heyecan verici ve şaşırtıcı anların yaşandığı bu yüksek tempolu mod ile eğlence devam ediyor! Merkez Baskınında yer alacak çılgın curcunalar: - Ateş Çemberi - Ganimet Hırsızı Teemo - Düello

06 Aralık 2018, 15:02
Diğer Haberler
The Game Awards 2018'de Ödüller Sahiplerini Buldu!
Sonraki Haber >>

The Game Awards 2018'de Ödüller Sahiplerini Buldu!

Oyun dünyasının en prestijli etkinliklerinden olan The Game Awards 2018'in kazananları belli oldu. Yeni oyun duyuruları ve fragmanlarla bu ödül töreni biz oyuncuları fazlasıyla tatmin etti. Geceye Damgasını vuran oyunlar God of War ve Red Dead Redemption 2 oldu. Aday olan oyunlardan iddialı olduğu Yılın Oyunu ödülünü God of War aldı. Oyunun yönetmeni Cory Barlog, En İyi Yönetmenlik kategorisinin k

07 Aralık 2018, 09:37
Arama sonuçları