Playstation Store'da Black Friday İndirimleri Başladı!

Playstation Store'da Black Friday İndirimleri Başladı!

Yılın beklenen önemli indirim kampanyalarından olan Black Friday indirimi başladı!

 

Playstation özel oyunlarının da dahil olduğu birçok oyun indirime girdi. İndirimdeki tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.


Black Friday indirimleri arasında God of War, Marvel's Spider Man, Red Dead Redemption 2, Detroit: Become Human, Assassin's Creed Odyssey, Fifa 19 gibi popüler ve yeni oyunlarda yer alıyor. Bazı oyunlar ise PS Plus Üyelerine ekstra indirimli sunuluyor.
 


PC Oyun Haberleri
Echo of Soul Geri Dönüyor!
<< Önceki Haber

Echo of Soul Geri Dönüyor!

2013 yılında çıkış yapan Echo of Soul oyuncuların ilgisini zor oyun sonu içerikleriyle çekmişti. Yaklaşık 3 sene önce ise kapandı. PC tarafı için tekrar çıkış yapacağı iddia edilen oyun Steam’e erken erişim olarak eklendi. Oyunun yayınlanma tarihinin çok yakın bir zaman olduğu görülüyor. Blue Potion tarafından yayımlanacak olan Echo of Soul yazan bilgiye göre 21 Kasım 2018 tarihinde çıkış yapacak.

16 Kasım 2018, 11:43
PC Oyun Haberleri
Call of Duty: Black Ops 4'e Yeni Harita Geldi!
Sonraki Haber >>

Call of Duty: Black Ops 4'e Yeni Harita Geldi!

Oyuncular tarafından fazlaca sevilen oyunlardan olan Call of Duty'nin geçtiğimiz ay yeni oyunu Call of Duty Black Ops 4 çıkmıştı. İçerisinde son günlerde fazlaca popüler olan battle royale modu ekleyerek seri için bir ilke de imza atmıştı. Çıkış yapalı bir ay olmasına rağmen oyun geliştirilmeye ve yenilikler eklenmeye devam ediyor. Önceki oyunlarından da aşina olunan Nuketown haritası oyuna dahil

16 Kasım 2018, 12:56
Arama sonuçları