PUBG Mobile 14. Sezon Başladı!

PUBG Mobile 14. Sezon Başladı!

Pubg Mobile 14. Sezon. Pubg Mobile yeni sezon. Pubg Mobile 14. Sezon ne zaman başlayacak? Pubg Mobile yeni sezon ne zaman başlayacak? Pubg Mobile 14. Sezon başladı mı? Pubg Mobile yeni sezon başladı mı? Evet, Pubg Mobile 14. Sezon başladı! 

Peki Pubg Mobile 14. Sezon nasıl? Detaylar haberimizde!

 

 

Pubg Mobile Yeni Sezon Başladı: "Spark the Flame"


Tüm dünyadaki milyonlarca oyuncusu tarafından merakla beklenen Pubg Mobile 14. Sezon (Spark the Flame) bu sabah Türkiye saatiyle 05.00'te başladı. 


Tema ismi olan "Spark the Flame" Türkçe'ye "Ateş Kıvılcım" olarak çevrilebilir. 


Ateş temasına uygun şekilde tasarlanmış gösterişli kıyafet, kozmetik, eşya ve kaplamalar şimdi oyuncularını bekliyor!

 

 

Pubg Mobile Yeni Sezonda Oyuncuları Neler Bekliyor?


Royale Pass bu sezon oyuncuları tatmin etmiş durumda. Pubg Mobile her açıdan iyi bir oyun deneyimi sunacağının sinyallerini daha ilk dakikalardan verdi bile!


14. Sezonda en fazla öne çıkan özellik araçlar, kıyafetler ve silahlarda gerçekleştirilen değişiklikler olarak karşımıza çıkıyor. Renkler ve desenler oldukça göz alıcı olarak tasarlanmış. 


Karanlık komutan Seti ve Kanatlı Tiran Seti fragmanda görülmüştü. Tek tek eşyalar da iddialı tasarımlarıyla oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. 


Sırt çantası tasarımları bugüne kadar normalken şu an onlar da nadide birer parçaya dönüştürülmüş durumda. 


Araç tasarımları oyunculardan tam puan aldı! Kesin olan; araçları alabilmek için oyuncuların her şeyi yapabileceği ve sonunda kararlı adımları sayesinde sahip olacağı! 


Uçak tasarımı da rengiyle göz kamaştıran diğer detaylardan. 

 

 

Yeni Harita Livik


Bu sezon daha küçük alanda, daha az kişiyle ve daha hızlı oyun deneyimi sunacak olan Livik haritası 7 Temmuz'da oyuna eklenmişti. Kendine has özellikleri bulunan Livik haritası hakkında yaptığımız haberimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

 

Mobil Oyun Haberleri
Pubg Mobile Yeni Harita: Livik

Pubg Mobile Yeni Harita: Livik

Son günlerde en çok konuşulan ve milyonlarca oyuncu kitlesi bulunan Pubg Mobile için özel harita duyuruldu. Yalnızca Pubg Mobile için gelen ilk harita olma özelliğini taşıyan Livik çok yakında oyunun hayranları ile buluşacak. PUBG Mobile 14. sezon heyecanla beklenirken öncesinde oyuna gelecek güncelleme ile yeni bir harita geleceğini duyuruldu. Livik adını taşıyan yeni harita, 7 Temmuz tarihinde

02 Temmuz 2020, 18:07

 

Heyecanın doruklarda yaşanacağı yeni sezona %100 hazır girebilmek için web sitemiz GameSatış üzerinden en ucuz ve en güvenilir UC satın al!


Konsol Oyun Haberleri
Ubisoft'un Beklenen Oyunu Hyper Scape Çıktı!
<< Önceki Haber

Ubisoft'un Beklenen Oyunu Hyper Scape Çıktı!

Hyper Scape çıktı mı? Ubisoft'un beklenen oyunu Hyper Scape çıktı! Ubisoft battle royale dünyasına Hyper Scape ile giriş yaptı. Detaylar haberimizde ! Hyper Scape Açık Betada! Ubisoft ve Twich ortak yapımı olan Hyper Scape isimli beklenen battle royale oyunun tanıtımı Ubisoft Forward etkinliğinde yapıldı. Oyun klasik bir battle royale olarak karşımıza çıkıyor. Kapanan alana dikkat ederek so

13 Temmuz 2020, 18:25
Diğer Haberler
YouTube 25 Temmuz'da İnanılmaz Bir Projeye İçin İlk Adımı Atıyor!
Sonraki Haber >>

YouTube 25 Temmuz'da İnanılmaz Bir Projeye İçin İlk Adımı Atıyor!

Heyecannınızı doruklara taşıyacak bir haber okumaya hazır olun! "Bir Günün Hikayesi" 2020'nin her gününün film tadında geçtiği düşüncesinden tomurcuklanan fikir dünyanın en kapsamlı katılıma sahip deneme projesi olarak şimdiden dünya mirasındaki yerini aldı bile. YouTube, 25 Temmuz 2020'deki hayatınızı filme almanızı ve kendilerine yollmanızı istiyor. Peki bu film ne yapılacak? Dünyanın dört bir

15 Temmuz 2020, 10:52
Arama sonuçları