PUBG Mobile 9. Sezon Güncelleme Detayları Sızdırıldı!

PUBG Mobile 9. Sezon Güncelleme Detayları Sızdırıldı!

PUBG Mobile 9 Şubat 2018 yılındaki çıkışının ardından kısa bir süre içerisinde tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi. PUBG Mobile oyununun an itibariyle günlük 60 milyona yakın aktif oyuncusu olduğu belirtiliyor. 11 Eylül 2019 tarihinde 8. sezonun bitmesi ve ardından gelecek güncellemelerle 9. sezonun başlaması bekleniyor. Peki PUBG Mobile 9. sezona dair hangi bilgiler sızdırıldı? PUBG Mobile 9. sezonda bizi hangi kostümler, silahlar, kıyafetler bekliyor? Sızdırılan tüm güncelleme bilgilerini sizler için derledik. 

 

PUBG Mobile 9. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile 8. sezonun 11 Eylül 2019 tarihinde biteceği bildirildi. Bunun ardından yeni sezon olan PUBG Mobile 9. Sezon ise 13 Eylül 2019 tarihinde başlayacak. 

 

PUBG Mobile 9. sezona dair sızdırılan bilgilere göre oyun yeni sezonda korsan ve ejderha temalarına sahip olacak. Kostüm setlerinde de bu temaları görebiliyoruz.

 

PUBG Mobile sezon 9 100 rp kostum

 

PUBG Mobile 9. Sezon Güncelleme Detayları

 

PUBG Mobile Yeni Silah MP5K

Pubg Mobile 9. Sezon ile birlikte oyuna yeni bir silah ekleniyor. Bu silahın adının MP5K olduğu doğrulandı. Silahın detayları ise henüz bilinmiyor. MP5K yeni bir SMG yani yarı otomatik tüfek olarak oyuna ekleniyor. 9mm cephane kullanacak ve 30 adet mermi haznesine sahip olacak. Neredeyse tüm eklentiler bu silaha eklenebilecek. Aşağıda yeni PUBG silahının resmini görebilirsiniz. 

pubg mobile sezon 9 yeni silah mp5k

 

PUBG Mobile Sezon 9 Kostümler ve Kıyafet Setleri

 

PUBG Mobile 9. sezon ile birbirinden güzel kıyafetler ve setler oyuna ekleniyor. Aynı zamanda 100 RP değerindeki Pubg Mobil Sezon 9 kıyafetine de baktığımızda çok şık göründüğünü söyleyebiliriz. Yeni sezonda Observer ve Skyhunter setleri de oyuna ekleniyor. Bu kıyafetleri aşağıda görebilirsiniz;

 

PUBG Mobile 9. sezon kostum 1

draconian champion set

Draconian Şampiyon Seti

 

pubg mobile sezon 9 observer set

Observer Set

 

pubg mobile sezon 9 sky hunter set

Sky Hunter Set

 

PUBG Mobile Sezon 9 Silah Skinleri

 

PUBG Mobile Sezon 9 ile birlikte yeni silah kostümleri de oyuna ekleniyor. Sızdırılan bilgilere göre UMP, Kar98, M249, M16A silahlarına yeni kostümler gelecek. Bu kostümlerin ne şekilde alınabileceği ise henüz bilinmiyor.

 

pubg mobile sezon 9 kar98 skin

Kar98 Skin

 

draconian champion skin

Draconian Champion M16A4

 

pubg mobile sezon 9 infected grizzly skin

Infected Grizzly M249

 

PUBG Mobile Sezon 9 Yeni Paraşüt

 

PUBG Mobile 9. sezonda paraşütlere de yeni kostümler geliyor. Aşağıda yeni paraşüt skinlerini görebilirsiniz.

 

pubg mobile sezon 9 parasut skin

infected grizzly parasut kostumu

Infected Grizzly Parasüt Kostümü

 

pubg mobile sezon 9 draconian champion skin

Draconian Champion Paraşüt Kostümü

 

Yeni Dacia Araba Kostümü

 

Her eşyaya yeni kostümler gelirken arabalara gelmese olmazdı, değil mi? Yeni PUBG Mobil 9. sezon ile birlikte Dacia arabalarına da yeni kostüm geliyor.

 

pubg mobile sezon 9 infected grizzly dacia

 

PUBG Mobile 9. Sezon Yeni Aeroplane Kostümü

 

Yeni sezon ile birlikte oyuna eklenen bir diğer eşya ise yeni Aeroplane kostümü olacak. Aşağıda görebileceğiniz bu mavi kostüm oyuna farklı bir tat katacak gibi görünüyor. 

 

pubg mobile sezon 9 aeroplane skin

 

Siz de hemen PUBG Mobile UC satın alın ve hesabınıza dilediğiniz miktarda Unknown Cash yükleyin. İndirimli PUBG Mobile satış sitesi GameSatış sizi bekliyor!


PC Oyun Haberleri
Zula Altını Alanları Birbirinden Güzel Hediyeler Bekliyor!
<< Önceki Haber

Zula Altını Alanları Birbirinden Güzel Hediyeler Bekliyor!

Zula oyuncularına müjde! GameSatış üzerinden Zula Altın alan tüm kullanıcılarımız birbirinden güzel hediyeler kazanıyor! Zula Altın Hediye kampanya detayları ise şu şekilde; 6 Eylül - 15 Eylül tarihleri arasında Zula Altın Epin yükleyen tüm Zula oyuncuları çeşitli hediyeler kazanacak. Her Zula Altın paketi farklı hediye ile birlikte geliyor. Zula Altın değerleri ve hediyeleri 2450 Zula Altın a

07 Eylül 2019, 20:22
PC Oyun Haberleri
FİFA 20 En İyi Oyuncular Açıklandı! İşte İlk 100'deki Oyuncular.
Sonraki Haber >>

FİFA 20 En İyi Oyuncular Açıklandı! İşte İlk 100'deki Oyuncular.

FIFA 20 çıkış tarihi artık çok yaklaştı. Oyunun çıkışına doğru da oynanış, oyuncular, güncellemeler gibi konularda bilgiler paylaşılmaya başlandı. Fifa 20 ile ilgili en son paylaşılan bilgi ise oyuncuların oyun içi puanları ve ilk 100 listesindeki oyuncular oldu. Fifa 20 en iyi oyuncular ilk 100 listesine baktığımızda gözümüze ilk çarpan Messi'nin Ronaldo'yu bir puan ile geride bıraktığı oluyor.

10 Eylül 2019, 11:59
Arama sonuçları