PUBG Mobile Erangel Harita Değişikliği Geliyor

PUBG Mobile Erangel Harita Değişikliği Geliyor

PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile oyununun temel haritası olan Erangel, gelecek güncelleme ile yenileniyor. Bir sonraki gelecek olan 0.17.0 güncellemesinde gelmesi planlanan yenilikler içerisinde Erangel haritasının 2.0 yamasınıda içinde bulunduruyor.

 

Steam üzerinde popülerleğini yitirmeyen PUBG, geçtiğimiz günlerde gelen yama notları ile PC platformunda aktif edilmişti. Oyuncular tarafından beğenilen özellikler talep üzerine PUBG Mobile platformuna geliyor.

 

 

Pubg mobile yeni harita değişikliği

 

 

Ayrıca PUBG Mobile'ın geliştiriciliğini üstlenen Tencent Games yapacağı yenilikler bununla sınırlı kalmayacak. Oyuna eklenecek bir çok yeniliğin dışında oyuna yeni modlarda eklenecek. Gelecek modlar arasında bulunan Extreme Cold oyuncuların hayatta kalmalarını dahada zorlaştıracak bir mod olacak. PUBG Mobile oyununa eğlence katacak bu mod ekstra bir soğuk ile hayatta kalmak için ekiplerin birbirleriyle kıyasıya savaşlarını bir üst seviyeye taşıyacak.

 

Haritayı ve modları denemek isteyen arkadaşlar için PUBG oyunun Steam üzerinden satın alıp Test serverlarında deneyebilirler. Test serverinda beta şeklinde gelen yenilikler henüz gelişme aşamasında da olsa denemeye değer gibi gözüküyor. PUBG Mobile oyununa gelecek yama notları toplamda 1 GB boyutunda olacağı söyleniyor fakat eklenecek yenilikler ve düzeltilermeler işin içine girdiğinde bu sayıda azalma ve ya artış gözlemlenebilir.
 


Mobil Oyun Haberleri
Call Of Duty: Mobile İçin Yeni Harita Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Call Of Duty: Mobile İçin Yeni Harita Duyuruldu!

Rakiplerinin arasına hızlıca geçtiğimiz senenin sonlarına doğru giriş yapan Call Of Duty Mobile gelişmeye devam ediyor. Oyunculara farklı sezonlar ile rekabet dolu anlar yaşatan Call of Duty Mobile için yeni harita duyuruldu. Oyuna eklenecek olan yeni haritanın Cage ismini taşıdığı açıklandı. Senelerdir en sevilen FPS oyun serilerinden olan Call of Duty, mobil platforma gelmişti. Activision, seri

03 Şubat 2020, 11:47
Mobil Oyun Haberleri
Black Desert Mobile İlk Etkinlikleri Geliyor    
Sonraki Haber >>

Black Desert Mobile İlk Etkinlikleri Geliyor    

Pearl Abyss firmasının gözde oyunu Black Desert Online yakın zamanda mobil platforma giriş yapmıştı. Bu girişimin ardından oyunu geliştirmeye devam eden Pearly Abyss oyuncularına yeni etkinliklerinide duyurmaya başladı. Black Desert Mobile platformuna özel gelen yeni etkinliğin ismi Field of Valor, 30 dakikalık kısa etkinliklerden oluşacak etkinlikte oyuncular arkadaşlarıyla ya da ekip arkadaşlar

05 Şubat 2020, 13:19
Arama sonuçları