PUBG Mobile Sezon 17 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PUBG Mobile Sezon 17 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PUBG Mobile, çıktığı günden bu yana büyük oyuncu kitlelerine ulaşmayı başardı. Mobil oyuncuların gözdesi haline gelen PUBG Mobile 16. sezon son günlerine yaklaşıyoruz. 16. Sezon ile birlikte Metro oyun serisinin atmosferini oyuna getiren ekip, PUBG Mobile 17. sezon duyurularına hazırlanıyor.

 

PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman?

Birçok yeniliği beraberinde getiren sezon sıfırlamalarının en yenisi olacak 2021 yılının ilk sezonu çıkış tarihi belli oldu. Hala tüm hızıyla devam eden PUBG Mobile 16. sezon, 17 Ocak 2021 tarihinde sona erecek. Kış temasını ve beraberinde araya giren Yılbaşı etkinlikleri ile oyuncuları mutlu etmeyi başaran bu sezon sonrası, ara sezon oyuncuları bekliyor. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda PUBG Mobile 17. sezon çıkış tarihi olarak 19 Ocak 2021 olarak karşımıza çıkıyor.


PUBG Mobile Sezon 17 Royale Pass

PUBG Mobile yeni sezonları ile oyunculara sunulan Season 17 Royale Pass ve Season 17 Elite Pass, içerikleri ile ilgili henüz resmi bir duyuru yapılmadı. Yine her sezon temasına uygun birbirinden güzel silah skinleri ve karakter görünümleri de dahil olmak üzere harika ödüllerle dolu olacaktır. Sızıntılara göre galaksi teması ağırlıklı olacak.

 

PUBG Mobile 17. Sezon ile Neler Gelecek?

Sızan görseller ve söylentilere bakarak Pubg Mobile Season 17 ile gelecek eşyaları şu şekilde listeleyebiliriz;

 

 

 

PUBG Mobile M416 silah skini: Her RP sezonunda oyunculara yeni bir silah görünümü verir. Gelecek sezon 17 ile oyunculara turkuaz ve yeşil renklerini barındıran bir M416 görünümü de getiriyor.

 

 

 

Galaksi Paraşüt Görünümü: Ayrıca PUBG Mobile RP 17. sezonunda galaksi paraşüt oyunculara sunuluyor.

 

 


Galaksi Anahtarlık: Bu havalı Galaksi Anahtarlık süsü, 1 ila 10 RP seviyelerinde elde edilebilecek.

 

 


PUBG Mobile RP 17. sezon kıyafeti: 17. sezonun kıyafeti havalı ve sportif görünüyor.

 Fighter AUG / M249 silah skini: sezon 17 ile alabileceğiniz başka bir silah görünümü Kırmızı bir Fighter AUG / M249 olarak karşımıza çıkıyor.

 

 


Snowman Alert el bombası: PUBG Mobile sezon 17, Elite Pass ile elde edilebilecek harika bir el bombası.

 

 

 

Turkuaz renkli Tava: Bu havalı ve etkileyici silah skini, PUBG Mobile Elite Pass seviye 30'da alınabilecek.
 

 

Bunlar gibi birçok yenilik ve etkinlikler ile oyuncularla buluşacak PUBG Mobile 17. Sezon için geri sayım başladı. Tüm bu ödüller ve dahasını elde etmek adına hazırlığını tamamlaman için en ucuz PUBG Mobile UC, GameSatış'ta sizi bekliyor!


PC Oyun Haberleri
Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!
<< Önceki Haber

Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!

Riot Games’in FPS oyunu Valorant için 2. bölüm Birlik ve beraberinde gelecek yeni karakter duyuruldu. Valorant, 12 Ocak yeni güncellemeyle birlikte gelen diğer değişikliklerin yanında, Valorant yeni karakter Yoru tanıtım videosu ile birlikte dikkat çekti. Yoru, oyuna bir Casus Düellocu olarak ekleniyor. Kısa mesafelere ışınlanma, rakiplerini flaşla kör edebilme ve Ultisi ile kendini görünmez hale

12 Ocak 2021, 14:24
PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Ajan Yoru ve 2. Kısım Atc 1
Sonraki Haber >>

Valorant Yeni Ajan Yoru ve 2. Kısım Atc 1

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek ve Valorant Yeni Ajan Yoru yetenekleri nelerdir gibi sorular netlik kazandı. Valorant 1. Kısım’da tam 3 adet Atc gördük ve 2. Kısım Atc 1’in gelmesiyle 1. Kısım resmi olarak sona erdi. Yeni ajanın da aramıza katılacağı bu kısımda dengeler yeniden şekilleniyor. Valorant 2. Kısım Valorant 2. Kısım’da en büyük değişiklik yeni ajan Yoru olacak. Bunun yanında

13 Ocak 2021, 11:54
Arama sonuçları