Pubg Mobile Yeni Harita: Livik

Pubg Mobile Yeni Harita: Livik

Son günlerde en çok konuşulan ve milyonlarca oyuncu kitlesi bulunan Pubg Mobile için özel harita duyuruldu. Yalnızca Pubg Mobile için gelen ilk harita olma özelliğini taşıyan Livik çok yakında oyunun hayranları ile buluşacak.

 

PUBG Mobile 14. sezon heyecanla beklenirken öncesinde oyuna gelecek güncelleme ile yeni bir harita geleceğini duyuruldu. Livik adını taşıyan yeni harita, 7 Temmuz tarihinde 0.19.0 güncellemesi ile oyuna eklenecek.

 

Oyuncular, bu kez PUBG PC sürümünde deneyim etmedikleri bir haritada rekabet edip, hayatta kalmaya çalışacaklar. PUBG Mobile özel haritası, alışılan haritalardan farklı olarak küçük olacak ve içinde bazı detaylar barındıracak. Livik haritasında şelaleler, havuzlar ve Monster truck'lar olacak. Yeni haritanın görsellerine baktığımızda grafik olarak dikkat çekici, az binaların olduğu, çokça tepelerin olacağını gösteriyor.

 

Twitter üzerinden duyuruları gerçekleşen haritanın beta sürümünde oynanmaya devam ediyor. Beklenen diğer bir harita olan Erangel 2.0 haritasının 0.19.0 güncellemesiyle oyuna girip girmeyeceği hala belli değil. 7 Haziran tarihinde gelecek harita ve yenilikler için hazırlıklarını tamamlamak için şimdi GameSatış üzerinden en ucuz PUBG Mobile UC satın al.
 


Steam Oyun Haberleri
Steam 2020 Yaz İndirimleri ile Öne Çıkan Oyunlar!
<< Önceki Haber

Steam 2020 Yaz İndirimleri ile Öne Çıkan Oyunlar!

Oyuncuların heyecanla beklediği Steam Yaz İndirimleri, 25 Haziran tarihinde başladı. Büyük indirim dönemleri ile oyuncuları heyecanlandırmayı başaran Steam’de bu sene için de birçok oyunda indirime girdi. Son dönemde çıkan ve popüler oyunlar dışında da neredeyse tüm oyunlarda indirim mevcut. 2020 Steam Yaz İndirimleri ile NBA 2K20, The Witcher serisi, GTA 5 ve çok konuşulan yeni sayılabilecek oyu

29 Haziran 2020, 14:43
PC Oyun Haberleri
LOL RP Satın Alımlarınız Bonus RP Kazandırıyor!
Sonraki Haber >>

LOL RP Satın Alımlarınız Bonus RP Kazandırıyor!

Milyonlarca oyuncusuyla son yılların en popüler oyunları arasında MOBA türünde başı çeken League of Legends, oyuncuları sevindirecek bir kampanya başlattı. 15 Temmuz 2020 tarihine dek sürecek kampanya kapsamında GameSatış üzerinden satın alınacak LOL RP'lere ek olarak Riot Games, Ekstra LoL RP hediye ediyor. GameSatis.com adresinden %10 indirimli LoL RP satın alarak Ekstra Lol RP kampanyası ile bi

03 Temmuz 2020, 16:44
Arama sonuçları