PUBG Sezon 8 Çıktı!

PUBG Sezon 8 Çıktı!

PUBG 8. sezon  ne zaman başlıyor sorusu yanıtlandı. PUBG 8. sezon çıktı! İşte PUBG sezon 8 hakkında merak edilenler.

 

PUBG Sezon 8 Başladı!


* Sanhok tümüyle yenilendi


* Yeni mekanlar eklendi


*Özellikler güncellendi 


* Sayısız görsel düzenleme yapıldı


* "Ganimet Kamyonu" ismine yakışır biçimde vahşi adanın ormanlık arazisine giriş yaptı


PUBG'nin yaratıcıları bu sezon geldikleri noktayla gurur duyduklarını söylüyorlar. Adanın oynayış konusunda sıkıntı yaratan bölgeleri, tapografyası ve arazisi bu sezon düzeltildi. Harita görsellerindeki üst düzey revizeler oyundan alınan keyfi katlayacak şekilde yapıldı.

 


Yeni Sezon, Yepyeni Survivor Pass


Payback bu defa gümbür gümbür geliyor! Yeni görünümler özgüvende, yeni suratlar kurulan organik bağda ve yeni kozmetikler oyun keyfinde ciddi bir artışa sebebiyet verecek. Sanhok 4'ün sırrına ulaşmayı sağlayan eşyalara sahip olmak rüya gibi bir oyun deneyimi yaşatacak. 

 


Daha Fazla Deneyim Puanı


Bu sezonda her şeyden fazla fazla var desek oldukça doğru bir noktaya parmak basmış oluruz. Deneyim puanını artırmak için sadece oyunu oynamak yeterli! Açılmayı bekleyen onlarca kilit bu sezonda mevcut; acele etmek gerek. 
 

 

 

Ucuz ve güvenilir UC alışverişinin adresi GameSatış'tan şimdi Survivor Pass Payback satın al!


Diğer Haberler
Milyon Dolarlık Anlaşmayla Rapçi Logic Twitch'te!
<< Önceki Haber

Milyon Dolarlık Anlaşmayla Rapçi Logic Twitch'te!

Milyonlarca takipçisi ve hayranı bulunan rapçi Sir Robert Bryson Hall II -sahne adıyla Logic- Twitch ile milyon dolarlık bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Babalığa Odaklanmak İstedi Halihazırda 2015 yılından bu yana Twitch üzerinden yayın yapan rapçi Logic, oyunları sevdiğini ve şarkıcılığı bıraktığını açıkladı. Bu açıklamasının altında yatan sebebin "babalığa odaklanmak" olduğunu söyledi.

22 Temmuz 2020, 11:36
PC Oyun Haberleri
FIFA 21 Trailer Yayınlandı!
Sonraki Haber >>

FIFA 21 Trailer Yayınlandı!

Tüm dünyada merakla beklenen FIFA 21 resmi tanıtım videosu yayınlandı. Videoda daha önce çıkan fragmanda gördüğümüz isimleri de gördük: Kylian Mbappé, João Félix, Trent Alexander - Arnold ve Erling Haaland. FIFA 21 Çıkış Tarihi FIFA 21 çıkış tarihi belli oldu. EA Sports her sene yakın tarihlerde çıkardığı oyunu bu sene 9 Ekim tarihinde piyasaya sunulacak. FIFA 21 Ön Siparişe Açıldı St

24 Temmuz 2020, 10:38
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları