Red Dead Redemption 2 Rekor Kırıyor

Red Dead Redemption 2 Rekor Kırıyor

 

Uzun zamandır beklediğimiz Red Dead Redemption 2, geçtiğimiz günlerde oyuncularla buluştu. Oyunun muazzamlığı konusunda neredeyse tüm oyuncular hemfikir ve oyun tahmin edildiği gibi satış rekoru kırmaya başladı. Bu kadar kısa süre içinde oyun GTA 5'ten sonra ilk üç günde en fazla satan oyun olmayı başardı. Bu kadar kısa bir sürede tüm zamanların en çok satan 2. oyunu olmayı başaran oyunun birinciliğe yükselip yükselmeyeceği merak konusu. 


Oyunun böyle bir başarı elde edeceğini tahmin etmek zaten zor değildi. Oyundaki detaylar, gerçekçilik, ince ince işlenmiş grafikler ve bunun gibi bir çok etken zaten oyuna beslediğimiz hayranlığı oldukça arttırmıştı. Taşına, toprağına, tozuna bulanıp Vahşi Batı'da kaybolduğumuz Red Dead Redemption 2'nin başarısı şaşırtmadı. İlerleyen günlerde daha birçok rekor kıracağından da şüphemiz yok.
Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
Fortnite'a Cadılar Bayramına Özel Yeni Kostümler Geldi
<< Önceki Haber

Fortnite'a Cadılar Bayramına Özel Yeni Kostümler Geldi

Fortnite'ta Cadılar Bayramı şenliği devam ediyor ! Fortnite Cadılar Bayramına özel yeni kostümler bugün itibari ile oyun içi mağazadaki yerini aldı. Fortnite V-Papel satın alarak dilediğiniz kostümü oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizi yeni Fortnite Kostümleri ile tanıştıralım. Keyifli oyunlar !

31 Ekim 2018, 12:08
PC Oyun Haberleri
Just Cause 4 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Sonraki Haber >>

Just Cause 4 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Sevilen Just Cause serisinin çıkacak son oyunu Just Cause 4 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyun, çoğu kişi tarafından merakla bekleniyordu. Ödülleri toplayan Just Cause 4 şu an ön sipariş olarak satın alınabiliyor. Just Cause 4'te olacak ekstrem hava koşullarına, fırtınalara, şimşeklere kafa tutacağız. Solis'i, Solis'teki sırları keşfedecek ve 1024 kmlik egzotik alanda var olmaya çal

01 Kasım 2018, 14:04
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları