Ring of Elysium Yeni Yılı İki Etkinlikle Kutluyor!

Ring of Elysium Yeni Yılı İki Etkinlikle Kutluyor!

Tencent firmasının battle royale türünde olan oyunu, Ring of Elysium yeni yılı kutluyor. Geliştiriciler oyuna iki yeni yıl etkinliği getirdiğini duyurdu. Oyuncuları bu etkinlikler karşılığında harika ödüller kazanacak.

 

Battle royale shooter oyunu Ring of Elysium yeni yıl ile birlikte oyuna iki yeni etkinlik getirdi. Bu etkinlikler “New Year Celebration” ve “Dione Serial Murder Case Files”.
Yeni Yıl Kutlaması'nda oyuncular etkinliğe katılmak için her gün oyuna giriş yapabilirler. Üç ödül kartından birini seçip ve muhteşem ödüle sahip oluyorsunuz. Etkinlik 8 gün sürecek ve oyuncular 7 çekilişe katılabilecek. 7 çekilişi tamamladıktan sonra, Gavin-Yeni Yıl kostümüyle ödüllendirileceksiniz.


Etkinlik 2 Ocak 2019'da başlıyor ve 9 Ocak 2019'da sona eriyor.

 

“Dione Serial Murder Case Files” etkinliği diğerinden biraz farklı olacak. Mt. Şerif Dione bir acil durum mesajı gönderdi ve oyunculardan seri katili bulmak için yardım istiyor. Şerifin bazı dosyaları var ama hepsi şifreli, bu yüzden kilit açma kodlarını bulmanız ve ipuçlarını almanız gerekiyor. Etkinlik yedi aşamadan oluşacak, her etap toplam 14 gün boyunca 2 gün sürecek. 


Etkinlik 2 Ocak 2019'da başlıyor ve 16 Ocak 2019'da sona eriyor.


Diğer Haberler
Bilgisayarlarınızda Mutlaka Olması Gereken 5 Program
<< Önceki Haber

Bilgisayarlarınızda Mutlaka Olması Gereken 5 Program

Bir PC oyuncusuysanız işlerinizi kolaylaştıracak 5 farklı programı sizlere sunuyoruz. Oyun oynamanın dışında video kayıtları alıyor ve oyun sırasında arkadaşlarınızla iletişim kurmak istiyorsanız bu programlar tam da size göre, 1. Discord Oyun içi iletişiminizi yapacağınız bu program sayesinde bir çok sunucuya katılabilir, farklı oyuncularla sesli iletişim kurabilirsiniz. 2. OBS Studio

02 Ocak 2019, 11:35
Steam Oyun Haberleri
Tek Kişinin Geliştirdiği Bright Memory Yakında Erken Erişime Açılacak!
Sonraki Haber >>

Tek Kişinin Geliştirdiği Bright Memory Yakında Erken Erişime Açılacak!

FYQD Studio, oyunu Bright Memory'i 12 Ocak 2019'da Steam'de Erken Erişim olarak piyasaya sürüleceğini açıkladı. Oyun geliştirmek her ne kadar zor bir işte olsa, tek bir kişi tarafından geliştirilen Bright Memory yakında bizlerle olacak. Oyun, FPS ve Hack 'n' Slash türünü birleştirecek. Çeşitli silahlarla düşmanlarla mücadele etmemizin yanında düşmanlarla yakın dövüş saldırı için bir kılıcımız da

02 Ocak 2019, 17:47
Arama sonuçları