Silkroad Online Türkiye Sunucusu Açılıyor!

Silkroad Online Türkiye Sunucusu Açılıyor!

Dünyada birçok oyuncu tarafından oynanan MMORPG oyunları arasında yer alan Silkroad Online, Türkiye sunucuları ile sevenleri ile buluşuyor. Silkroad Online Türkiye sunucuları 6 Kasım 2020 tarihinde açılıyor.

 

Büyük bir oyuncu kitlesini Türk oyuncuların oluşturduğu, sevilen MMORPG oyunu Silkroad Online Türk sunucuları ile 6 Kasım Cuma günü Saat 20:00’den itibaren aktif olacak.Türkçe dil desteği ile oyuncularla buluşacak olan Silkroad Online, tutkunları tarafından heyecanla beklenmeye başlandı.

 

silkroad online türkiye

 

Oyuncuların istekleri ve geri dönüşleri göz önünde bulundurularak hazırlanan oyun dizaynı ile adını aldığı ipek yolu efsanevi hikayesi Türk oyunculara özgü olarak bu sunucularda işlenecek. Geçtiğimiz günlerde yoğun ilgi gören kapalı ve açık betası tamamlanan oyun sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

 

Türk sunucuları ile ilk üç gün sürecek “Türkiye’ye Hoş Geldin Silkroad Online” etkinliğide oyunda aktif olacak. Daha fazla deneyim puanı kazanmanızı sağlayacak bir etkinlik olacak bu etkinlik, serverda sizi öne taşıyacak.

 

6 Kasım 2020 tarihinde Cuma günü oyuncularla buluşacak Silkroad Online Türkiye açılışını kaçırma!

 


PC Oyun Haberleri
Umutlu Cumartesi'de GB Bizden!
<< Önceki Haber

Umutlu Cumartesi'de GB Bizden!

16 yıllık mazisiyle oyundan öte ikinci bir hayata dönüşmüş olan Knight Online oyuncularını sevinirecek haber yine GameSatış'tan! Her cumartesi Knight Online'da GB dağıtımına başladık! Oyunları Seviyoruz, Paylaşmayı Seviyoruz Bu hafta Cumartesi günü ikincisini gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz bundan sonra geleneksel bir hal alacak ve bizim belirlediğimiz bir miktarda GB'nin dağıtımını önceden b

23 Ekim 2020, 13:31
Steam Oyun Haberleri
Steam Cadılar Bayramı 2020 İndirimleri Başladı!
Sonraki Haber >>

Steam Cadılar Bayramı 2020 İndirimleri Başladı!

Steam’in yıl sonuna gelirken büyük indirim dönemlerinden olan Cadılar Bayramı İndirimleri başladı. 29 Ekim tarihinde başlayan indirim birçok korku oyunu ve beraberinde popüler oyunlara da indirim ile oyuncularda buluştu. 2 Kasım tarihinde sona erecek Steam Halloween İndirimleri toplamda 3 gün sürecek. Yıl bitmeden 2 büyük indirim dönemi daha göreceğiz. Steam Black Friday İndirimleri 25 Kasım 2020

30 Ekim 2020, 12:38