Sony’den şaşırtan karar: E3 2019 fuarına katılmayacağını açıkladı!

Sony’den şaşırtan karar: E3 2019 fuarına katılmayacağını açıkladı!

Tüm oyuncular tarafından her sene merakla beklenen, oyun dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan E3 2019’da Sony yer almayacağını açıkladı. E3'te büyük oyun firmaları genellikle yeni oyun duyurularını yaparlar, son yıllarda duyurduğu oyunlarla etkinliğe damgasını vuran Sony’nin olmaması biz oyuncuları merak içinde bırakıyor.


Sony, Game Informer sitesinde yaptığı açıklamada  E3 2019'a katılmayacağını belirtti.


Yapılan açıklama ise şu şekilde;


 "Oyun endüstrisi büyüdükçe, Sony Interactive Entertainment olarak oyuncularımızla buluşmak için her türlü şansı değerlendirdik. PlayStation oyuncuları bizim için her şey demek; biz de bu yüzden sürekli gelişmek, farklı düşünmek ve oyunculara yeni ulaşmak için yeni yollar denemek istiyoruz. Bunun sonucunda da, PlayStation markası olarak E3 2019'da yer almama kararı aldık. 2019 yılında oyuncularımızda iletişime geçeceğimiz yeni ve daha bilindik yollar arayacağız, bunları oyuncularımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." 


Firmanın son zamanlarda katılmama kararı aldığı ikinci fuar. Aralık ayında düzenlenen Sony Experience'ı geçtiğimiz aylarda iptal etti. Etkinlik iptalinin sebebi olarak etkinliği dolduracak yeterince materyal olmamasını göstermişti. 
Bu açıklamalar sonucunda Sony tarafında yeni nesil konsol sorularını akla getiriyor. 24 yılda ilk kez etkinliğe katılmama kararı 2019 senesinde yeni nesil konsola odaklanma düşüncesi olarak düşünülebilir. 

 


PC Oyun Haberleri
LOL Sezon Öncesi Dereceli Maçlar Hakkında Tüm Merak Edilenler
<< Önceki Haber

LOL Sezon Öncesi Dereceli Maçlar Hakkında Tüm Merak Edilenler

Bildiğiniz üzere League of Legends 8. sezonu 12.11.2018 gecesi sona ermiştir ve yeni sezon 23.01.2019 da başlayacaktır. Şu an dereceli maçlar açık olup oynadığımız oyunların akıbetini merak edenler için küçük bir bilgilendirme yapalım. Dereceli oyunlar önemini korumaya devam ediyor. Yeni sezonun başında yapılan sıfırlama kapsamlı bir sıfırlama değildir. Mevcut beceri ve deneyim ile orantılı olacak

16 Kasım 2018, 10:10
PC Oyun Haberleri
Echo of Soul Geri Dönüyor!
Sonraki Haber >>

Echo of Soul Geri Dönüyor!

2013 yılında çıkış yapan Echo of Soul oyuncuların ilgisini zor oyun sonu içerikleriyle çekmişti. Yaklaşık 3 sene önce ise kapandı. PC tarafı için tekrar çıkış yapacağı iddia edilen oyun Steam’e erken erişim olarak eklendi. Oyunun yayınlanma tarihinin çok yakın bir zaman olduğu görülüyor. Blue Potion tarafından yayımlanacak olan Echo of Soul yazan bilgiye göre 21 Kasım 2018 tarihinde çıkış yapacak.

16 Kasım 2018, 11:43
Arama sonuçları