Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Tüm oyuncuların her sene heyecanla beklediği Steam mevsim indirimlerinin, en çok talep gören ve büyük indirimlere ev sahipliği yapan Steam Yaz İndirimleri tarihi sızdırıldı.

 

Steam indirim dönemlerinin en büyükleri olarak bilinen Steam Yaz İndirimi ve Steam Kış İndirimi oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu iki büyük indirim dönemi, oyun satın almak için en ideal zamanlar olarak görünüyor. 

 

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi

 

Yılın en büyük indirimlerinden olan Steam 2020 Yaz İndirimi, geçtiğimiz senelere göre yaşanan Covid-19 salgını nedeni ile bu sene daha çok talep göreceğe benziyor. Steam bu dönemde bir çok büyük oyunun yanında, %95’e kadar varan indirimler gerçekleşebiliyor.

 

Valve, tüm bu indirim dönemlerini önceden oyunculara duyurmasa da belli sızıntılarla ve önceki senelerde gerçekleşen tarihler baz alınarak bazı tarihler tahmin edilebilir oluyor.

 

Geçtiğimiz sene yapılan Steam Yaz İndirimleri, 25 Haziran ve 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmişti. Gelen sızıntılara göre, bu sene yaz indirimleri geçen sene ile aynı tarihler arasında gerçekleşecek. Buna göre Steam 2020 Yaz İndirimleri, 25 Haziran tarihinde başlayıp 9 Temmuz tarihinde sona erecek.

 

İndirim dönemini beklemek istemiyorsan, şimdi GameSatış güvencesi ile ekstra indirimli Steam oyunları satın al ve kütüphanene ekle!


PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Karakteri Reyna Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Valorant Yeni Karakteri Reyna Duyuruldu!

Riot Games, geçtiğimiz günlerle beta sürümünü duyurması ve Twitch platformu üzerinden dağıtılan erişim ile oyun dünyasının gündemine oturan Valorant için yeni karakter duyuruldu. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan FPS oyunu Valorant, yeni karakteri ile tekrar gündeme geldi. 11. oynanabilir karakterini Twitter üzerinden Meksika'dan Reyna olduğunu duyurdu. Geliştirme süresince kod adı Vampir olan R

01 Haziran 2020, 13:17
Steam Oyun Haberleri
Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human Steam’e Geliyor!
Sonraki Haber >>

Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human Steam’e Geliyor!

Quantic Dream’in geliştiricisi olduğu interaktif oyun türünün en başarılı sayılacak oyunları Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls 18 Haziran tarihinde Steam’e geliyor. Geçtiğimiz seneye kadar yalnızca Playstation platformu üzerinden oynanabilen Quantic Dream oyunları PC’ye gelerek oyun dünyasını çok şaşırtmıştı. İlk olarak Epic Games Store üzerinden satın alınabilen Detroit: Bec

02 Haziran 2020, 10:38
Arama sonuçları