Steam'den Sevindirici Haber Geldi

Steam'den Sevindirici Haber Geldi

 

Oyuncuların aklındaki kurdaki değişim dolayısıyla Steam'e zam gelecek mi, sorusu yanıtlandı. Steam'in yaptığı açıklama, Türkiye'deki oyuncuların içine su serpti diyebiliriz. Sabit kuru devam ettirme kararı aldıklarını açıklayan Steam, yalnızca gönderilen hediyeler konusunda kısıtlamalar getirileceğini belirtti. Bunun sebebi ise, yerel fiyatlandırmanın düşük olduğu bölgelerden yüksek fiyatlı bölgelere yapılacak satışları engellemek. 


Steam'in arka uç uygulamalarını, para birimi risklerini en aza indirgeceyek şekilde tasarladıklarını ve Türkiye'deki oyuncuların endişelenmesine gerek olmadığını vurgulayan Steam, zam konunusuna açıklık getirmiş oldu. 


Steam Oyunlarına Zam Yok !


Steam'de Dolar kuru 2.1 TL olarak baz alınacak.Hediye sınırlaması dışında herhangi bir değişiklik yok, diyebiliriz. Bu hamlesi ile Türkiye'deki oyuncuların içine su serpen ve takdir toplayan Steam, hepimizi sevindirdi.


PC Oyun Haberleri
RPG Oyunu Bloody Spell Duyuruldu
<< Önceki Haber

RPG Oyunu Bloody Spell Duyuruldu

Yi Long Games, Bloody Spell'i duyurdu. PC platformu için geliştirilen oyunun tam çıkış tarihi belirtilmedi ancak 2019'da oyuncularla buluşacak. Oyunun duyurulmasıyla birlikte ilk oynanış videosu da yayınlandı. Karakterin komboları ve oyunun dinamikleriyle dikkat çeken Bloody Spell, görsel açıdan göz doyurucu görünüyor. Nioh tarzı oyunları seviyorsanız, bu oyunun da ilginizi çekebileceğini düşünüy

20 Ağustos 2018, 11:36
PC Oyun Haberleri
Phantom Doctrine Nasıl Bir Oyun ?
Sonraki Haber >>

Phantom Doctrine Nasıl Bir Oyun ?

14 Ağustos'ta Steam üzerinden PC platformu için oyuncularla buluşan Phantom Doctrine, 1983 yılında, Soğuk Savaş'ın zirve yaptığı bir dönemde geçiyor. CreativeForge Games'in geliştirdiği sıra tabanlı stratejik oyun, içinde barındırdığı casusluk ve gerilim ögeleriyle kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. Oyunu oynarken kendimizi komploların içinde buluyor ve adeta bir casus filminin içinde yar alıyor g

20 Ağustos 2018, 16:04
Arama sonuçları