Sunset Overdrive PC’ye Geliyor!

Sunset Overdrive PC’ye Geliyor!

Insomniac Games’in geliştirdiği, yayıncılığını ise Microsoft Studios'un üstlendiği Sunset Overdrive'ın PC versiyonu resmi olarak duyuruldu. Çıkış tarihi olarak 16 Kasım yani bugün Windows 10 PC için geliyor.

 

Oyun açık dünyası ile kuralsız bir oynanış sunuyor. Düşmanlara saldırı stratejisini tamamen size bırakıyor! Binalar üzerinden atlayarak, duvarlara tırmanarak ve ya kayarak düşmanlarınıza saldırıp onları yok edebiliyorsunuz.


Bir sürü alışagelmemiş farklı ve çılgın silahlar kullanabiliyorsunuz. Tek oyunculu oynanış dışında Kaos Birliği ile 8 kişilik grup halinde bir görev seçip savaşlara katılarak oynayabiliyorsunuz. 
 


PC Oyun Haberleri
Call of Duty: Black Ops 4'e Yeni Harita Geldi!
<< Önceki Haber

Call of Duty: Black Ops 4'e Yeni Harita Geldi!

Oyuncular tarafından fazlaca sevilen oyunlardan olan Call of Duty'nin geçtiğimiz ay yeni oyunu Call of Duty Black Ops 4 çıkmıştı. İçerisinde son günlerde fazlaca popüler olan battle royale modu ekleyerek seri için bir ilke de imza atmıştı. Çıkış yapalı bir ay olmasına rağmen oyun geliştirilmeye ve yenilikler eklenmeye devam ediyor. Önceki oyunlarından da aşina olunan Nuketown haritası oyuna dahil

16 Kasım 2018, 12:56
Konsol Oyun Haberleri
Xbox Black Friday İndirimleri Başladı!
Sonraki Haber >>

Xbox Black Friday İndirimleri Başladı!

Konsol tarafında büyük indirimler bugünden itibaren başladı! Playstation Store indirimlerinin başladığını haberimizde duyurmuştuk. >>Playstation Store'da Black Friday İndirimleri Başladı! Xbox One sahipleri için Black Friday indirimleri başladı. Popüler bir çok oyunda indirimler tanımlandı. Aralarında Call of Duty Black Ops 4, Red Dead Redemption 2, Fifa 19, NBA 2K19 gibi bir çok oyunund

16 Kasım 2018, 14:36
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları