Fishing Strike İlk Önce Türkiye'de

28-03-2018

Netmarble’dan yepyeni bir mobil oyun geliyor. Balık tutma oyunu hayranları için rengarek dünyası ve oldukça kolay oynanışıyla Fishing Strike, oyunculara yepyeni mi bir balık tutma deneyimi yaşatıyor. Tüm dünyadan önce ilk olarak Türkiye’de oynanan oyun, kısa bir süre sonra açılış yaparak dünyaya açılacak. 
Gün geçtikçe hızla büyüyen Netmarble, yeni mobil oyunu Fishing Strike’ın resmi çıkışıyla birlikte oyunu Türkiye’den sonra Kanada, Danimarka, Singapur ve Malezyada yayınlayacak. Oyuncular, Fishing Strike’ı Ios ve Android platformlarından rahatlıkla temin edebilecekler. 
Fishing Strike, dünyanın dört bir yanından gerçek dünya balıkçılık alanlarına seyahat ederken ve avcıların benzersiz yetenek ve ekipman seti ile balıklarla stratejik ve canlandırıcı savaşlar yapabildiği, avcı balık arasında dinamik bir oyun vaat eden, tamamen yeni bir mobil balıkçılık deneyimi sunuyor. Oyunda yakalanabilecek 500 farklı balık, aralarında seçim yapılabilecek 30 avcı, araştırılacak 6 farklı bölge ve çeşitli oyun modları olacak. Smart View adını verdikleri sistem ile oyuncular, avlamak istedikleri balıkları belirleyip, su altı görüntülerini alabilecekler. Ayrıca yakaladığınız balıkları kendi akvaryumunuzda bulundurup, 360 derece görüş açısıyla onları kendinizde saklayabilirsiniz.

Şu anda Türkiye ve Ios ve Android işletim sistemleri üzeriden rahatlıkla temin edilebilen Fishing Strike’ın renkli ve eğlenceli dünyasına siz de katılın.
 

Arama sonuçları