Fishing Strike İlk Önce Türkiye'de

Fishing Strike İlk Önce Türkiye'de

Netmarble’dan yepyeni bir mobil oyun geliyor. Balık tutma oyunu hayranları için rengarek dünyası ve oldukça kolay oynanışıyla Fishing Strike, oyunculara yepyeni mi bir balık tutma deneyimi yaşatıyor. Tüm dünyadan önce ilk olarak Türkiye’de oynanan oyun, kısa bir süre sonra açılış yaparak dünyaya açılacak. 


Gün geçtikçe hızla büyüyen Netmarble, yeni mobil oyunu Fishing Strike’ın resmi çıkışıyla birlikte oyunu Türkiye’den sonra Kanada, Danimarka, Singapur ve Malezyada yayınlayacak. Oyuncular, Fishing Strike’ı Ios ve Android platformlarından rahatlıkla temin edebilecekler. 


Fishing Strike, dünyanın dört bir yanından gerçek dünya balıkçılık alanlarına seyahat ederken ve avcıların benzersiz yetenek ve ekipman seti ile balıklarla stratejik ve canlandırıcı savaşlar yapabildiği, avcı balık arasında dinamik bir oyun vaat eden, tamamen yeni bir mobil balıkçılık deneyimi sunuyor. Oyunda yakalanabilecek 500 farklı balık, aralarında seçim yapılabilecek 30 avcı, araştırılacak 6 farklı bölge ve çeşitli oyun modları olacak. Smart View adını verdikleri sistem ile oyuncular, avlamak istedikleri balıkları belirleyip, su altı görüntülerini alabilecekler. Ayrıca yakaladığınız balıkları kendi akvaryumunuzda bulundurup, 360 derece görüş açısıyla onları kendinizde saklayabilirsiniz.

Şu anda Türkiye ve Ios ve Android işletim sistemleri üzeriden rahatlıkla temin edilebilen Fishing Strike’ın renkli ve eğlenceli dünyasına siz de katılın.


PC Oyun Haberleri
Brigitte Geldi
<< Önceki Haber

Brigitte Geldi

Torbjörn’ün biricik kızı Brigitte, PTR sunucularındaki test sürelerinden sonra nihayet resmi olarak Overwatch’taki yerini aldı. Artık oyuncular Brigitte’i oyun içinde rahatlıkla seçebilseler de Overwatch’un geliştiricilerinden Scott Mercer’in yaptığı açıklamaya göre şimdilik Rekabetçi oyun modunda seçime açık olmayacak. Rekabetçi oyun modunda seçilebilmesi için yeni sezonun başlaması gerekecek. 28

23 Mart 2018, 14:04
PC Oyun Haberleri
Pubg - Yeni Silah Sistemi
Sonraki Haber >>

Pubg - Yeni Silah Sistemi

Son olarak mobil dünyaya adım atan Pubg, yepyeni bir sistem ile karşımıza çıkıyor. Mobil dünyaya giriş yapmasıyla birlikte dünya genelinde 100 milyon kullanıcıya ulaşan Pubg, PUBG Mobile ile birlikte büyük beğeni toplamış ve PC versiyonundan daha az bug bulunması sayesinde de oyuncuları telefonlara kitlemeyi başarabilmişti. Şimdilerde ise silah sistemine el atan Pubg, bu konuda da farklı bir sistem

28 Mart 2018, 11:55
Arama sonuçları