Ubisoft'un Beklenen Oyunu Hyper Scape Çıktı!

Ubisoft'un Beklenen Oyunu Hyper Scape Çıktı!

Hyper Scape çıktı mı? Ubisoft'un beklenen oyunu Hyper Scape çıktı! Ubisoft battle royale dünyasına Hyper Scape ile giriş yaptı. Detaylar haberimizde !

 

 

Hyper Scape Açık Betada! 

Ubisoft ve Twich ortak yapımı olan Hyper Scape isimli beklenen battle royale oyunun tanıtımı Ubisoft Forward etkinliğinde yapıldı. 


Oyun klasik bir battle royale olarak karşımıza çıkıyor. Kapanan alana dikkat ederek son kalan takım olmak için savaşılıyor. 


Kullanıcı deneyimlerine dayanarak harita üzerinde uçaktan atlanan bölgeye uzak kısımlara gitmenin oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz. 


Oyun 99 kişi ile başlıyor ve en fazla 3 kişilk takımlar kurulmasına müsaade ediliyor. 


Oyuncular sanal şehir Neo Arcadia'daki çatı, sokak ve iç mekanlarda birbirlerine karşı mücadele ediyor. Oyunda iki silah ve iki hack bulundurulabiliyor. Hack, iyileştirme, sizi dev bir alev topuna dönüştürebilme gibi özellikler sunuyor. Zırh kiti, araç ya da el bombası bu oyunda bulunmuyor. 


Oyunun benzerlerinden ayrılan farklarından biri de her oyunda rastgele olarak farklı modlar gelecek olması. Bu modlardan bazıları yerçekiminin birden kapatılması ve düşmanların tümünün birden haritada görülebilmesi. 


Sınırlı sayıda kişiyle test edilen oyun şu an tüm oyuncuların erişimine açıldı ve artık ücretsiz olarak indirilip onanabilir!

 

Hyper Scape Sistem Gereksinimleri

PC ve konsol için uygun olan oyun için gereken sistem gereksinimleri ise;


İşletim sistemi: Windows 10 64 bit


İşlemci: Intel Core i3-6300/ AMD FX-4350


RAM: 4 GB


Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 640/ Radeon HD 7730 1 GB


Video RAM: 1 GB

 

 

Hyper Scape İndir

 

(Hyper Scape'i üstteki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.)

 

GameSatış güvencesiyle indirimli oyunlara en ucuz ve en güvenilir şekilde ulaşabilirsin!


PC Oyun Haberleri
Epic Games Bedava Dağıtacağı 3 Oyunun Müjdesini Verdi!
<< Önceki Haber

Epic Games Bedava Dağıtacağı 3 Oyunun Müjdesini Verdi!

Üç Oyun Bir Arada! Oyun dünyasının devlerinden olan Epic Games bu defa bedava üç oyun dağıtacağının müjdesini verdi. Epic Games bedava oyun dağıtmasıyla oyuncuları sevindiren bir marka. Haftalık periyotlarla istikrarlı bir şekilde ilerleyen firma bu kez pozitif bir sıçrayışla Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition ve geçtiğimiz haftalarda teknik aksaklıklara takılarak dağıtımı gerçekle

10 Temmuz 2020, 15:19
Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile 14. Sezon Başladı!
Sonraki Haber >>

PUBG Mobile 14. Sezon Başladı!

Pubg Mobile 14. Sezon. Pubg Mobile yeni sezon. Pubg Mobile 14. Sezon ne zaman başlayacak? Pubg Mobile yeni sezon ne zaman başlayacak? Pubg Mobile 14. Sezon başladı mı? Pubg Mobile yeni sezon başladı mı? Evet, Pubg Mobile 14. Sezon başladı! Peki Pubg Mobile 14. Sezon nasıl? Detaylar haberimizde! Pubg Mobile Yeni Sezon Başladı: "Spark the Flame" Tüm dünyadaki milyonlarca oyuncusu tarafından mer

14 Temmuz 2020, 10:31
Arama sonuçları