Valorant Yeni Karakter: Killjoy!

Valorant Yeni Karakter: Killjoy!

Son zamanların popüler FPS oyunu Valorant, yeni karakteri Killjoy'un görüntüsünü yayınladı!


Oyun dünyasının lider isimlerinden Riot Games, Valorant'ın yeni karakteri Killjoy'un görüntüsüyle bizleri ters köşe yaptı. Kısa süre önce paylaşılan karartılmış görüntüsünde üzerindeki mont onu yapılı bir erkek figür olarak algılamamızı sağlamıştı fakat Killjoy bir kadın karakter olarak çıkış yaptı! 

 

 

Teknoloji Uzmanı


Alan savunma ve saldırı konularında usta olan Killjoy birçok ekipmanı da beraberinde getiriyor. Artık Valorant'ta bulunan ajan sayısı 12. Riot Games'in şahane oyununa Killjoy'un katılmasıyla birlikte yapılacak taktikler de kendini katladı diyebiliriz. Menzildeki düşmanlara saldıran bir bot, bizimle aynı anda düşmana ateş açan taret, el bombası ve düşmanı 8 saniyeliğine durduran bir cihaz Killjoy'un beraberinde getirdiği ekipmanları.

 

 

Killjoy Özellikler

 

Alarmbot:


Bu yetenek kullanıldığında bir bot beliriyor ve menzilinde yer alan düşmanlara saldırıyor. Tahrip özelliğinin haricinde Alarmbot, menzilinde bulunan hedefi her türlü saldırıya karşı tam iki kat savunmasız bırakarak savunmanıza da katkı sağlıyor.

 

 

 

Taret: 


Savunma konusunda büyük yardımcı. Adından da belli olduğu gibi (taret: tankların 360 derece dönebilen ateşleme sistemine verilen ad)  bu özelliği kullandığınızda bir taret çıkıyor ve 180 derece açınızda bulunan düşmanlara sizin yanınızda ateş ederek ağır hasar bırakmanıza sebebeiyet veriyor. 

 

 

 

Nanoswarm: 


Atılan el bombası sessizce düşmana yakşalıyor ve aktif hale geldiğinde botlar yardımıyla düşman tahribata uğruyor. 

 

 

 

Lockdown:


Bu yetenekte zaman ve zamanlama kavramları devreye giriyor. Kullanıldığında bir cihaz 8 saniyeliğine düşmanı durduruyor. Sekiz saniyenin sonunda patlıyor ve düşmana hasar veriyor. Aynı zamanda bu cihaz düşman tarafından yok edilebiliyor. 

 

 

 

Güvenilir oyun alışverişinin 1 numaralı adresi GameSatış'tan hemen V Points satın al


Diğer Haberler
GPay Bayram Boyunca Bigo Live'da Kazandırıyor!
<< Önceki Haber

GPay Bayram Boyunca Bigo Live'da Kazandırıyor!

GPay'den İndirim, Bonus ve Para İadesi Fırsatı! GameSatış'tan GPay Epin aldığınıza dahil olabilceğiniz Kurban Bayramı Fırsatı 30 Temmuz - 3 Ağustos tarihleri arasında 5 gün boyunca kullanılabilir olacak. GameSatış GPay Epin yüklemeleriniz GPay üzerinden nakit iadesi ile Bigo Live üzerinden Fasulye iadesi kazandıracak. GPay Nakit Bonusu Nasıl Kullanılır? GameSatış üzerinden satın alıp yüklediğiniz

29 Temmuz 2020, 12:59
Konsol Oyun Haberleri
FIFA 21 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!
Sonraki Haber >>

FIFA 21 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!

FIFA 21 oynanış videosu yayınlandı! FIFA 21 resmi oynanış videosu kullanıcılardan tam not aldı. FIFA 21 tanıtım videosu oyuncuların aklında oynanışla alakalı soru işaretleri bırakmıştı. FIFA 21 resmi tanıtım videosu ardından beklenen video geldi. FIFA 21 fragman, oyunseverlerin kafasındaki tüm soruları cevaplayan bir nitelikte. FIFA 21 fiyat ve FIFA 21 ön sipariş linklerine sayfanın en alt kısmında

05 Ağustos 2020, 16:22
10/08/2020
Toplam 2 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları