Warhammer: Vermintide 2 İndirime Girdi

Warhammer: Vermintide 2 İndirime Girdi

Warhammer: Vermintede 2 çıkalı hemen hemen bir buçuk ay oldu. Oyunun, bu kadar kısa bir süre içinde ‘bir milyon’ barajını aşması, Fatshark gibi küçük firmalar açısından büyük bir önem arz ediyor. Oyunun bir milyon barajını aşıp, bu denli tutulması, beraberinde kaliteli oyuncuları da peşinden sürüklüyor. Co-op özelliğine sahip olan Warhammer: Verminte 2 gibi oyunlarda oyuncu kalitesi gerçekten önemli bir yerde bulunuyor.  Zorlu bossların üstesinden gelebilmek için yanınıza sağlam bir oyuncu bulabilmeniz, oyun içinde alacağınız keyfi de doruklara çıkartıyor. Fatshark, Warhammer: Verminte 2’nin başarısından dolayı 19 Nisan’a kadar indirimli satıyor. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


PC Oyun Haberleri
Black Desert Online’a Periler Geliyor
<< Önceki Haber

Black Desert Online’a Periler Geliyor

MMORPG dünyasının son dönemdeki en çok ses getiren, grafikleri ile göz dolduran, devasa bir açık dünyaya ve mükemmel detaylara sahip olan oyunu Black Desert Online’ a periler geliyor. Bu periler önemli bir görevi bitirdikten sonra etrafınızda sizinle birlikte uçmaya başlayacaklar. Seviye farklılıklarına sahip olan perilerin geleceği maksimum level 40 olacak ve size oyun içinde fazlasıyla yardımcı o

12 Nisan 2018, 16:16
PC Oyun Haberleri
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Ücretsiz Oldu
Sonraki Haber >>

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Ücretsiz Oldu

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bugünden itibaren Pc ve Xbox platformlarında ücretsiz oldu. Daha önceden The Elder Scrolls V: Skyrim oynamadıysanız eğer 13-16 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz sürüm bittikten sonra oyunu satın alamaya karar verirseniz eğer, en son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Herkese bol oyunlu günler.

13 Nisan 2018, 13:44
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları