Watch Dogs 2 Ubisoft Tarafından Ücretsiz Dağıtılacak!

Watch Dogs 2 Ubisoft Tarafından Ücretsiz Dağıtılacak!

Watch Dogs 2 ücretsiz dağıtılacak. Watch Dogs 2 bedava olma tarihi ne zaman? 

Epic Store'un her hafta bedava oyun dağıtması artık herkesçe biliniyor. Geçen haftalarda Borderlands: The Handsome Collection, GTA 5 gibi oyunların Epic Store üzerinden ücretsiz dağıtılması oyuncuları oldukça mutlu etmişti. Bu da Epic Store dışında farklı firmaların bu tür kampanyalar gerçekleştirmelerine sebep oldu. Önceden birtakım iddialı oyunlarını kısa zaman için bedelsiz yapan Ubisoft şimdi Watch Dogs 2'yi bedava sunmaya hazırlanıyor. Fakat oyuncuların Watch Dogs 2'yi edinebilmeleri için 45 dakika zamanları olacak. Konuyla ilgili detayları haberimizde derledik. 

 

 

Dijital Konferansa Özel Ücretsiz Watch Dogs 2


Ubisoft'un ilk tamamen dijital konferansı Ubisoft Forward, 12 Temmuz'da canlı olarak yayınlanacak. Etkinlik için geri sayım sürerken Ubisoft müjdeyi verdi: 2016 yılında yayınlanan ve açık dünyasıyla dikkat çeken Watch Dogs 2 bu etkinliğe özel olarak ücretsiz dağıtılacak! 
Tabi bunun yalnızca 45 dakika süreyle geçerli olacağını bildirmekte fayda var. 

 

Bedava Watch Dogs 2 Nasıl İndirilir?


Watch Dogs 2'ye bedava sahip olabilmek için Ubisoft'un online konferansı Ubisoft Forwardı'ı takip etmek gerekiyor. 
Ubisoft Forward, 12 Temmuz Pazar günü saat 22.00'de başlayacak. Etkinliğin ilk 45 dakikası oyunu indirmek mümkün olacak. 
İndirmek için Uplay hesabına sahip olunması gereken Watch Dogs 2, kütüphanedeki yerini böylelikle her zaman koruyacak. 

 

Ubisoft Forward'ta Başka Neler Olacak?

 


Ubisoft Forward için geri sayım sürerken oyuncuların bir hayli heyecanlandığını söylemekte fayda var. Ücretsiz Watch Dogs 2 haricinde Watch Dogs: Legion, Hyper Scape ve Assassin's Creed Valhalla benzeri yeni jenerasyon oyunların oynanış videolarının yer alması olası görülüyor. 

 

GameSatış güvencesiyle şimdi indirimli Watch Dogs 2 satın alabilirsin! 

 


Steam Oyun Haberleri
League of Legends Yeni Şampiyonunu Tanıttı: Lillia
<< Önceki Haber

League of Legends Yeni Şampiyonunu Tanıttı: Lillia

Oyuncuların merakla beklediği League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia'nın tanıtımı nihayet yapıldı. Ormancı rolündeki Lillia utangaç, maceracı ve "vurkaç" oyun özelliği sunan bir şampiyon olarak karşımıza çıkıyor. Riot Games geçtiğimiz aylarda yeni şampiyonun müjdesini vermişti. Karakter oluşturma safhasında League of Legends yeni şampiyon için birbirine zıt iki farklı yönü olan kurgular yap

08 Temmuz 2020, 13:09
PC Oyun Haberleri
Valorant Ejder Ateşi Silah Kaplaması Şimdi Kullanılabilir!
Sonraki Haber >>

Valorant Ejder Ateşi Silah Kaplaması Şimdi Kullanılabilir!

Valorant yeni silah Ejder Ateşi şimdi kullanılabilir! Valorant Ejder Ateşi hakkındaki detayları haberimizde derledik. Ejder Ateşi, V Points ile Valorant oyunu içinde satın alınabilir. İyi okumalar! Valorant İlk Ultra Silah Kaplamasını Kullanıma Sundu Riot Games, Valorant'a gelen ilk Görkemli Seri silah kaplamasını tanıttı. Yanmak da yakmak da onun işi gibi görünüyor! Ejder Ateşi, Silah

09 Temmuz 2020, 17:14
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları