World of Warcraft Abonelik Sisteminde Değişiklik

World of Warcraft Abonelik Sisteminde Değişiklik

 

Dünyanın en popüler oyunlarından olan World of Warcraft, yakın zamanda oyuncularla buluşacak olan yeni paketi Battle for Azeroth ile gündemde olmaya devam ediyor. Bugün yapılan son güncelleme ile, oyuncular artık ana oyunu içeren paketi almak zorunda olmayacak. Oyuna yeni abone olan oyuncular, bugüne kadarki tüm genişleme paketleriyle doğrudan Legion'a sahip olabilecekler. 


Bugüne kadar ise, tüm paketlerin dahil edildiği Battle Chest alarak hem ana oyuna hem de geçmiş paketlere sahip olunabiliyordu. Ancak artık bu sistemin değişmesiyle, Battle Chest satışı da sonlanmış oldu.
Tüm World of Warcraft oyuncuları bugünden itibaren Legion'a da sahipler. 


Konu hakkında Blizzard'ın yayınladığı haberlere göre paylaşımlarımıza devam edeceğiz. 14 Ağustos 2018'de çıkacak olan World of Warcraft Battle for Azeroth 'u oynamak için sabırsızlanıyoruz.


PC Oyun Haberleri
BLAST PRO SERIES İSTANBUL
<< Önceki Haber

BLAST PRO SERIES İSTANBUL

Türkiye'nin ilk uluslararası espor turnuvası Blast Pro Series, ilk kez 2017'de Danimarka'da düzenlenmişti. İkinci turnuva Blast Pro Series İstanbul 29 Eylül 2018'de İstanbul'da olacak. En güçlü CS:GO takımlarının boy göstereceği turnuva, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda yapılacak. Blast Pro Series İstanbul'da Dünyanın En İyi CS:GO Takımları Karşılaşıyor Aralarında Türkiye'yi temsil edecek

18 Temmuz 2018, 13:59
PC Oyun Haberleri
Call of Cthulhu Çıkış Tarihi
Sonraki Haber >>

Call of Cthulhu Çıkış Tarihi

H.P Lovecraft'ın Call of Cthulhu adlı eserinden uyarlanılarak geliştirilen korku oyununun çıkış tarihi belli oldu. Steam'in yaptığı listelemede, oyunun çıkış tarihi 30 Ekim 2018 olarak görünüyor. Yayıncı Focus Home Interactive bugün Twitter hesabından resmi olarak Call of Cthulhu'nun 30 Ekim 2018 de çıkacağını açıkladı. Kitapta da olduğu gibi, oyunda araştırmacı dedektif rolünü üstleniyoruz. İşl

19 Temmuz 2018, 09:54
Arama sonuçları