WWE Universe, Mobil İçin Çıktı!

WWE Universe, Mobil İçin Çıktı!

WWE Universe, mobil platformlar için oyunculara sunuldu. Konsol versiyonuna benzeyen oyun, mobil platformlarda bazı temel özellikleri kısıtlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Bu haliyle bile WWE severleri oldukça sevindireceğe benziyor.

 

App Store ve GooglePlay Store üzerinden indirebileceğiniz WWE Universe mobil, en gerçekçi WWE deneyimini oyunculara sunuyor. 

 

Oyunda The Rock, Becky Lynch, Ronda Rousey, Seth Rollins, Roman Reigns, Kofi Kingston ve Andre The Giant gibi 240'tan fazla dövüşçünün olduğu geniş bir liste sizleri bekliyor.  


Diğer Haberler
Marvel Avengers Oyunu Geliyor! E3'te Gösterime Sunulacak!
<< Önceki Haber

Marvel Avengers Oyunu Geliyor! E3'te Gösterime Sunulacak!

Uzun zamandır beklenen ve Square Enix oyun firması tarafından geliştirilen Marvel'ın Avengers oyunu önümüzdeki ay E3 oyun fuarında gösterime sunulacak. 10 Haziran tarihindeki E3 fuarında paylaşılacak olan Marvel Avengers oyunu için hazır mısınız? Square Enix ve Marvel firmalarının ortaklığında geliştirilen Marvel's Avengers oyunu için geri sayım başladı. Henüz oyun hakkında pek detay paylaşılmamı

30 Mayıs 2019, 11:32
Konsol Oyun Haberleri
Death Stranding’in Çıkış Tarihi Açıklandı!
Sonraki Haber >>

Death Stranding’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

Aylar önce duyurulan PlayStation 4 özel oyunu Death Stranding’in dün gerçekleştirilen canlı yayında yeni video ile birlikte çıkış tarihi belli oldu. Oyun dünyasında yaptığı oyunlarla oyuncuların oldukça güvendiği Kojima’nın geliştirdiği oyun 8 Kasım 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Dün resmi duyurusu yapılmadın önce Death Stranding ön sipariş bilgileri sızdırılmıştı. Playstation Twitch

30 Mayıs 2019, 11:51
Arama sonuçları