Yeni Bir Dragon Age Oyunu Mu Geliyor?

Yeni Bir Dragon Age Oyunu Mu Geliyor?

Dragon Age serisinin geliştiricisi BioWare, yeni oyunun geleceğine dair bir ipucu verdi. RPG severlerin favorileri arasına giren seriyi en son 2014 yılında Dragon Age: Inquisition ile görmüştük. 

 

Yeni Dragon Age oyunu Aralık ayında duyurulabilir!

 

BioWare genel müdürü olan Casey Hudson, resmi blog sayfasından firmanın Aralık ayında Dragon Age üzerinde çalıştıklarını önümüzdeki ay bununla ilgili daha fazla bilgi sahibi olacağımıza dair bir açıklama yaptı. 


Hudson'un açıklamasına göre, önümüzdeki ay önemli etkinliklerden olan The Game Awards 2018’de yeni bir Dragon Age oyununun duyurulması bekleniyor. 
 


Mobil Oyun Haberleri
The Elder Scrolls: Blades İçin Kötü Haber!
<< Önceki Haber

The Elder Scrolls: Blades İçin Kötü Haber!

Her sene Los Angeles'da düzenlenen E3 oyun fuarında yaptığı etkileyici duyurulardan sonra Fallout 76'nın birçok sorunla çıkmasıyla eleştirmenler ve hayranları tarafından başı ağrıtılan Bethesda'nın yeni mobil oyunu The Elder Scrolls: Blades için erteleme kararı duyuruldu. The Elder Scrolls: Blades will release in Early 2019 for iOS and Android devices. We are incredibly excited for you to play

30 Kasım 2018, 15:34
PC Oyun Haberleri
Devil May Cry 5 Minibüs Hediye Ediyor!
Sonraki Haber >>

Devil May Cry 5 Minibüs Hediye Ediyor!

Capcom süprizlere devam ediyor. Daha önce Devil May Cry 5 için özel olarak sunulacak Ultra Limited Edition versiyonunda oyununun baş karakterlerinden Dante, Nero veya V'nin ceketlerinden herhangi birine sahip olunabileceği açıklanmıştı. Tabii minimum 30.000 tl fiyat etiketiyle... Geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni versiyonda ise Capcom oyunu satın alanlara minibüs hediye edeceğini açıkladı. Evet,

30 Kasım 2018, 16:38
Arama sonuçları