Zula Süper Lig Finaline Hazır Mısınız ?

Zula Süper Lig Finaline Hazır Mısınız ?

Sezon boyunca takımların dişe diş mücadele ettiği, heyecanlı karşılaşmalar sonrası, Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe, Oyun Hizmetleri ve Outlaw Esports büyük finalde karşı karşıya gelecek. İlk 3'e giren takımların International Cup'ta Türkiye'yi temsil edeceği bu mücadele oldukça heyecanlı geçecek. 
22 Eylül Cumartesi günü yapılacak olan yarı final karşılaşmasının hemen ardından, Zula Süper Lig Final maçında 23 Eylül Pazar günü takımlar Taksim Grand Pera'da final mücadelesi için karşılaşacak. Finalleri ilk 3 sırada tamamlayan takımlar Antalya'da gerçekleşecek olan Zula International Cup'ta Türkiye'yi temsil edecek. 


Karşılaşma çizelgesi ise bu şekilde;


22 Eylül Cumartesi 14:00 ;   Galatasaray  -  Outlaw
22 Eylül Cumartesi 16:00 ;    1907 Fenerbahçe   -    Oyun Hizmetleri

 

23 Eylül Pazar 12:00 Kapı Açılışı,
23 Eylül Pazar 14:00'da üçüncülük karşılaşması,
23 Eylül Pazar 16:00'da ise Final ! 

23 Eylül Pazar günü Taksim Grand Pera'ya maçları izlemek için gelen ilk 3000 kişiye Eşsiz Zula Süper Lig Desenleri hediye edilecek. 

Tüm takımlara başarılar dileriz !


PC Oyun Haberleri
Let It Die PC'ye Geliyor
<< Önceki Haber

Let It Die PC'ye Geliyor

Grasshopper Manufacture'ın PS4'te oynanabilen oyunu Let It Die, oyuncular tarafından oldukça ilgi görmüştü. Oyunun PC plaftormuna gelmesini bekleyen oyuncular için sevindirici haber paylaşıldı. Steam üzerinden piyasaya sürülecek olan Let It Die'ın PC için çıkış tarihi ise 26 Eylül 2018. Oyunu PS4 üzerinden oynayan oyuncular ne yazık ki aynı karakter ile PC'de oynayamayacaklar. Bunun yanı sıra oyu

17 Eylül 2018, 13:45
PC Oyun Haberleri
The Gardens Between Rüya Gibi Bir Macera Sunuyor
Sonraki Haber >>

The Gardens Between Rüya Gibi Bir Macera Sunuyor

The Voxel Agents'in geliştirdiği ve yayınladığı The Gardens Between, 20 Eylül 2018'de Steam'de oyuncularla buluşacak. Çok yakın iki arkadaş olan Arina ile Frendt, çocukluklarını anımsatan eşyalarla dolu bir ada bahçesine düşüyor. Arkada bırakmaları ve bırakmamaları gereken anılarını ortaya çıkaran ve dostuklarının ne denli önemli olduğunu vurgulayan duygusal bir maceraya atılıyorlar. Oyun içinde

19 Eylül 2018, 11:13
Arama sonuçları