Zula v1.21 Güncellemesi Yayınlandı

Zula v1.21 Güncellemesi Yayınlandı

MadByte Games bünyesinde geliştirilip, 23 Haziran 2016 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan ve ülkemizde de fırtınalar estiren Zula oyunun v1.21 güncellemesi yayınlandı. Bu güncellemeyle birlikte oyuna birbirinden harika yeni özellikler ve karakterler eklendi. Ayrıca tüm bu yeni gelen öğeler dışında oyun içinde yapılan düzeltmeler de yeni gelen v1.21 güncellemesi ile Zula severlerle buluşuyor. 

 

zula

 

Zula Artık Çok Daha Güçlü 

v1.21 güncellemesi Zula’nın gücüne güç katıyor. Zula oyuncularına sunulan yeni v1.21 güncellemesi birbirinden harika yeni özellikler içiyor. v1.21 güncellemesi ile Zula takımına İran’dan Shahram, Gladyo takımına ise El Patron adında iki yeni karakter dahil oluyor. Bu yeni gelen karakterler dışında da silahlara da el atılmış durumda. Silahlar artık çok daha güçlü! v1.21 güncellemesi ile çantanızdaki silahlarınız artık +6 seviyesine kadar çıkabiliyor. Ayrıca turkuaz renginde neon parlaması ve mermi izi olacak yeni seviye silahları da gerçekten görülmeye değer. Çantanızda silahlarınıza yeni gelen seviye dışında bir de yepyeni bir materyal göreceksiniz. Bu materyalin adı Kobalt! Kobalt elementini maç yaparak ya da altın ve gümüş materyallerini açarak elde edebilirsiniz. Silahınızı 6. seviyeye çıkartmak istiyorsanız eğer Kobalt materyaline kesinlikle ihtiyacınız var!

 

Güncelleme ile gelen diğer bir yenilik ise yepyeni bir seri. Taarruz silahlarınıza yeni bir nadir desen geliyor. Kaplan deseniyle birlikte gücünüze estetik bir dokunuş yapın ve düşmanlarınıza korku salın! Güncelleme klanları da unutmuş değil. Klanlar için de 50 farklı klan sembolü v1.21 güncellemesi ile oyuna eklenmiş durumda. Yepyeni susturucunuz Quantum susturucu da bu güncelleme ile birlikte sizleri karşılıyor. Yeni destansı susturucu Quantum, Zula’nın en sessiz susturucusu olma özelliğini taşıyor. Mermi izi ve alev izi göstermeyen Quantum ile rakiplerinizi iz bırakmadan ortadan kaldırabilirsiniz. v1.21 güncellemesinin bizlere getirdiği  en ilginç yeniliklerden biri ise Podyum. Maçın en iyi oyuncusunun, şık bir gösteriş yapacağı bu özellik gerçekten ilginç olmuş. Açılan destelere de artık Bonus Kart’lar geliyor. Bu kartların arkasını göremiyorsunuz fakat yaygınlık seviyesini görebiliyorsunuz. Şansını denemek isteyenler bonus kartları değerlendirebilirler. Son olarak v1.21 güncellemesi ile yapılan düzeltmeler ve yenilikler şu şekildedir;*Kuzey Irak ve Trabzon Uzungöl haritalarında artık Sabotaj Modu oynayamayacaksınız. 
*Oyun içerisinde bomba kullandığında otomatik telsiz mesajı göndereceksin. Bomba Atıyorum!
*İndirimde olan ürünlerin indiriminin biteceği süreyi görebileceksin
*Profil ekranı yenileniyor
*Rekabet Modu havuzuna Düğün Salonu haritası eklendi 

Tüm Zula Altın'larınızı en ucuz fiyat ve güven garantisi ile birlikte GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 

 


PC Oyun Haberleri
Overwatch İkinci Yıl Dönümünü Kutluyor
<< Önceki Haber

Overwatch İkinci Yıl Dönümünü Kutluyor

Blizzard Entertainment, dünya genelinde fırtınalar estirdiği oyunu Overwatch’ın ikinci yıl dönümünü kutluyor. Blizzard, Overwatch’ın yıl dönümünü kullanıcıları ile birlikte kutlamak için Overwatch’a ikinci yıl dönümüne özel bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte oyun içine bir çok yenilik dahil edildi ve tabiri caizse Overwatch’a bir parti havası getirildi. Overwatch’a Yepyeni İ

23 Mayıs 2018, 14:01
PC Oyun Haberleri
Battlefield 5 Bu Gece Tanıtılıyor
Sonraki Haber >>

Battlefield 5 Bu Gece Tanıtılıyor

Aylardır yapılan iddialı açıklamalar ve Dice’ın öve öve bir türlü bitiremediği Battlefield 5, bu gece saat 22:00’da canlı yayında tüm oyun severlere tanıtılıyor. Trevor Noah tarafından sunulacak olan Battlefield V’i büyük bir merakla bekliyoruz. Battlefield bir daha asla aynı olmayacak sloganıyla merak seviyemizi en üst seviyeye çıkaran Dice, bakalım karşımıza nasıl bir oyun çıkartacak. Aşağıdaki Y

23 Mayıs 2018, 16:39
Arama sonuçları