Server
Lig
Küme

LoL Mailsiz Hesap Satışı Hakkında

LoL mailsiz hesap satın alma, birçok oyuncunun sıklıkla başvurduğu bir seçenektir. LoL mailsiz hesaplar, email adresine sahip olmayan kullanıcıların hesaplarıdır. E-mail'i olmayan League Of Legends hesaplarında şifre güncellemesi ya da ticket gönderme işlemleri gerçekleştirilemez. LoL mailsiz hesap alımı konusunda GameSatış, en uygun platformdur. Game Satış, LoL mailsiz hesaplar ve benzeri ihtiyaçlarınız için en doğru yerdir.

LoL mailsiz hesapların satın alınması, Game Satış platformu ile son derece basittir. İstediğiniz LoL mailsiz hesabını Game Satış üzerinden hızlıca temin edebilirsiniz. LoL mailsiz hesap satın alarak kaliteli bir LoL hesabına sahip olabilirsiniz. Game Satış platformu, güvenli ve hızlı bir şekilde LoL mailsiz hesap almanızı sağlar.

LoL Mailsiz Hesap Nedir?

 

LoL mailsiz hesaplar, elektronik posta adresleri olmayan hesaplardır. Bu tür hesaplarda şifre yenileme ya da ticket gönderme işlemleri gerçekleştirilemez. Mail'i kayıp LoL hesaplarına örnek olan bu hesaplar, çok sayıda oyuncu tarafından tercih edilir.

Lol Mailsiz Hesap Fiyatları

 

LoL mailsiz hesapların maliyetleri nelerdir? League Of Legends kullanıcıları, mailsiz LoL hesaplarının fiyatlandırılmasını merak etmektedirler. Game Satış platformu, bütçenize göre bir LoL mailsiz hesap seçebilmeniz için ideal bir platformdur. Farklı fiyat seçenekleriyle sunulan mailsiz League Of Legends hesaplarını Gamesatış sitesinde bulabilirsiniz. Game Satış, uygun fiyatlı League Of Legends mailsiz hesaplar için en doğru yerdir.

LoL mailsiz hesaplarını çeşitli fiyat seçenekleriyle keşfedebilirsiniz. LoL mailsiz hesaplarının maliyeti hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilanları kontrol edebilirsiniz. Mailsiz LoL hesaplarına ait fiyatları detaylı bir şekilde inceleyebilir ve istediğiniz fiyatta bir hesap seçebilirsiniz.

League Of Legends Mailsiz Hesap Nasıl Alınır?

 

LoL mailsiz hesap alımı nasıl gerçekleşir? Game Satış web sitesi aracılığıyla League Of Legends mailsiz hesap alım işlemi son derece basit ve güvenilirdir. GameSatış platformundan bir kullanıcı hesabı oluşturarak kolaylıkla mailsiz LoL hesabı satın alabilirsiniz. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek Lol mailsiz hesap satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • LoL Mailsiz Hesap Satışı bölümüne gidin.
 • Satın almak istediğiniz ilanı seçin.
 • Sitemize kayıt olun.
 • Satın alım için gereken miktarı bakiyenize ekleyin.
 • Satıcı ile doğrudan iletişim kurarak hesabı alın.

LoL Mailsiz Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

LoL Mailsiz Hesap Nasıl Alınır?

LoL mailsiz hesap, GameSatış üzerinden alınır. Web sitemiz Türkiye’nin en büyük ve nitelikli Oyuncu Pazarı’na ev sahipliği yapmaktadır. 

 

 • League Of Legends Hesap Satışı sayfasına gidin. 
 • Almak istediğiniz ilanı belirleyin. 
 • Web sitemize üye olun. 
 • Hesabı almak için gereken miktarı bakiyenize yükleyin. 
 • Satıcı ile bire bir iletişime geçerek hesabı teslim alın. 
   

Önemli Not: Siz hesabı “Satın Al” butonuna bastığınızda hesabın ücreti bakiyenizden çekilir fakat hemen SATICININ HESABINA AKTARILMAZ. Siz bu arada hesabı tamamen teslim ve güvene alırsınız. Bunun için size verilen süre en fazla 48 saattir. 48 saat içinde hesabın güvenliğini sağlayarak üzerinize aldıktan sonra siparişi onaylayarak satıcınızın ücretini kendisine iletebilirsiniz. 48 saat içinde onaylanmayan sipariş ücretleri otomatik olarak satıcının hesabına aktarılır. LoL mailsiz hesap satın alırken karşınıza çıkacak olan uyarıları dikkatlice okuyunuz.

LoL Mailsiz Hesap Nasıl Satılır?

League Of Legends mailsiz hesap, Türkiye’nin en büyük Oyuncu Pazarı’na sahip GameSatış üzerinden satılır. LoL mailsiz hesap nasıl satılır sorusunu internette arayan ve hesabını satmak isteyen kullanıcılar:

 

 • wwww.gamesatis.com’a üye olun.
 • Üye girişi yapın.
 • Sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. 
 • Oyun kategorisi olarak League Of Legends’ı seçtikten sonra hesabınıza ait bilgileri ilgili yerlere yazın. 
 • 3 adete kadar resim ekleyin.
   

LoL mailsiz hesap satışı nasıl yapılır konusunda hesabınızı bu şekilde GameSatış üzerinden ilana koyabilirsiniz. 

LoL Mailsiz Hesap Nedir?

League Of Legends mailsiz yani e-posta adresi olamayan hesaplar, hesap sahipleri tarafından mail adresleri kaybedilmiş, ulaşım sağlanamayan hesaplardır. Hesabın herhangi maili yoktur. Özetle, hesabın bilgilerine ulaşılmayan, kaybolmuş, bilinmeyen hesaplar LoL mailsiz hesaplar olarak geçmektedir.