Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri
MİYAZNOSEKULETA
Toplam Haber: 149
1 Gün Önce Aktifti
MİYAZNOSEKULETA

miyaznosekuleta

@editor

Herkese selam, ben miyaznosekuleta,
Gamesatis.com’da 2 yıldır aktif olarak oyun haberleri yapmaktayım. Favori oyunlarım ise; Pubg, Csgo, Dota ve Rust. Sizlere oyun dünyasındaki tüm deneyimlerimi gamesatis.com/blog alanında anlatmaya devam edeceğim. Beni takip etmeye devam edin : )

Pubg Mobile 25.Sezon ne zaman gelecek, ödülleri neler olacak şimdiden merakla bekleniyor. Pubg Mobile 25.Sezon'un ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgilerimizi sizler için derledik!
Mobile Legends M3 Dünya Şampiyonası 6 Aralık'ta başlayacak. Mobile Legends için ise M3 geçiş güncellemesi oyuna geldi. Detaylar haberimizde!
Steam her gün anlık olarak en çok oyuncunun hangi oyunları oynadığını kullanıcılarıyla paylaşıyor. Kasım ayını geride bırakan Steam’in son verilerini inceledik. Detaylar haberimizde!
Geçtiğimiz haftanın Steam’de en çok satılan oyunları açıklandı. Aralarında merakla beklenen birçok oyun beklentileri karşılayacak seviyede satış  gerçekleştirdi. Battlefield 2042 zirvedeyken, Farming Simulator 22 listenin sonunda. Detaylar haberimizde!
Netflix müjdeli haberi yayınladı. Arcane 2.Sezonu yolda. Netflix animasyon dizisi Arcane ikinci sezon için onay aldı ve hazırlıklara başlandı. Detaylar haberimizde!
Naruto X Fornite işbirliği nihayet oyunda yerini aldı. Masashi Kishimoto'nun eseri Naruto Shippuden anime serisinin sevilen karakterleri Fortnite'a geldi. Detaylar haberimizde!
Battle Royale oyunu Pubg Mobile, yine yepyeni sezonla birlikte geliyor. Pubg Mobile 24.Sezon M5 ile yeni silahlar, desenler, yeni kıyafetler, yeni ve setler oyuna ekleniyor. Detaylar haberimizde!
Valorant 3.10 yama notları yayınlandı. Valorant 3.10 güncellemesi ile merakla beklenen yeni gözcü ajan Chamber ve Magepunk silah kaplama seti oyunda yerini aldı. Valorant 3.10 yama notları; silah, ajan, rekabet güncellemelerini ve sistem güncellemelerini içeriyor. Detaylar haberimizde!