knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CSGO Lem Hesap Nedir, Nasıl Lem Olunur?
Bu Haberi 2065 Kişi Okudu

CSGO Lem Hesap Nedir, Nasıl Lem Olunur?

Tüm dünyayı kasıp kavuran Cs: GO, kendi içerisinde özel bir rütbe hiyerarşisine sahiptir. Rütbeler çoğu zaman oyuncuların genel beceri ve ehliyetlerine ilişkin yüksek düzeyde bilgi vermesinin yanı sıra rakiplerin oyuncuyu analiz etmesi konusunda da son derece temel bir işleve sahiptir. 


Cs: GO rütbeleri arasında yer alan Cs Go Lem rütbesi de bu kapsamda hemen her oyuncunun hayalini kurduğu, rütbe hiyerarşisi içerisinde en üst 3 basamakta bulunan ve oyuncunun yüksek düzeyde deneyime sahip olduğunu kanıtlayan eşsiz bir dinamiktir. Pek tabi Cs: GO içerisinde bu rütbeye sahip olmak ve en başarılı oyuncular arasında girmek kolay değildir. Oyuncuların belli şartları karşılaması halinde elde edebildiği “LEM” rütbesi, Cs: GO Rank sistemi içerisinde ulaşılabilecek en yüksek düzeyli başarılardandır. İşte Cs go LEM ne demek? ne işe yarar? Artıları nelerdir? Kimler bu rütbeyi alabilir? LEM rütbesi nasıl alınır gibi merak edilen tüm soruların detayları.  


CsGo Lem Ne Demek?


Öncelikli olarak Csgo LEM ne demek? Merak edenler için LEM kısaltmasının açılımını yapmak gerekirse, söz konusu kısaltma “Legendary Eagle Master” yani “Usta Efsanevi Kartal” şeklindedir. Cs: Go Rank hiyerarşisinin en üstten 3. Sırasında bulunan Legendary Eagle Master rütbesi, oyuncuların sıra dışı bir deneyime sahip olduğunu açıkça kanıtlar. 


Cs Go Lem Nedir?


CS: GO rank hiyerarşisi içerisinde oldukça özel bir konuma sahip olan LEM rütbesi, “Legendary Eagle” rütbesine erişen oyuncuların gerekli şartları karşılaması halinde elde ettiği rütbedir. Oyuncuların LEM rütbesi sahibi olarak, benzersiz bir deneyime sahip olduğunu rakiplerine gösterebilmeleri adına belli başlı şartları tamamlamaları beklenmektedir. 


Cs Go Lem Rütbesi Nasıl Alınır? 


Eşsiz rekabetin ve takım mücadelelerinin kıyasıya yaşandığı Cs: GO kendine özgü dinamikler içeren devasa bir etkileşim ağına da ev sahipliği yapar. Rütbeler bu ağ içerisinde oyuncuların deneyimleri hakkında bilgi vermektedir. Buna karşın rütbeler arasında geçiş yapma konusunda Cs: GO’nun oyuncularına sunduğu kapsamlı bir yönerge olmadığı da belirtilmelidir. 


Dolayısıyla CS: GO rank hiyerarşisi içerisinde LEM rütbesine sahip olabilmek için temel bazı şartların tamamlanması yeterli gibi görünür. LEM rütbesini elde edebilmek oyuncuların takım oyununa, bombaların taktiksel kullanımına, iyi bir nişan ustası olmalarına bağlıdır.


Lem rank gerekliliklerini tamamlamak ile uğraşmak istemiyorsanız ve Lem hesap ile oynamak istiyorsanız hesap satın alıp direk istediğiniz rank ile başlayabilirsiniz.


CSGO Hesap Satın Al veya Sat


Cs Go Lem Rütbesi Ne İşe Yarar? 


CS: GO rank sistemi içerisinde yer alan rütbeler oyunlara ya da mücadelelere temel anlamda herhangi bir katkı sağlamaz. Yani en basit haliyle rütbe edilmesi ya da yüksek düzeyde rütbe kazanılması halinde oyun içi etkileşim ve deneyimde herhangi bir farklılık bulunmaz. 


Buna karşın rütbeler benzeri olmayan bir işleve sahiptir. Oyun öncesinde rakiplere korku salmak ve ne kadar deneyimli bir oyuncu olunduğu göstermek için rütbelerden başka başvurulabilecek herhangi bir kesin kaynak yoktur. Dolayısıyla Csgo Lem rütbesi, rakiplerinize karşı gireceğiniz mücadelelere 1-0 önde başlamanızı sağlar. 


Aynı zamanda istatistikler üzerinde LEM rütbesini anlamlandırmak gerekirse, bu rütbenin ne denli kritik bir önem arz ettiği daha açık şekilde anlaşılabilir. LEM rütbesini elde etmiş olmak Cs: GO oynayan tüm oyuncular içerisinde %6,59’luk dilime girilmiş olması anlamına gelir. Bu oran Cs go Lem rütbesine sahip olan bir oyuncunun, 100 farklı oyuncu arasında 93’ünü kolaylıkla yenebileceğini gösterir. Anlaşılacağı üzere LEM rütbesine sahip olunması halinde Cs: GO ekosisteminin en başarılı ve efsanevi oyuncularından biri haline gelmek ve efsaneler listesine adını yazdırarak kalıcı olmak mümkündür.

CSGO Lem Hesap Nedir, Nasıl Lem Olunur? Sıkça Sorulan Sorular

CS GO Lem hesap nasıl alınır?

Oyuncu Pazarı sayfasında CSGO Hesap Satışı kategorisinde kendinize uygun bir hesap bulduktan sonra bakiye yükleyip satın almanız yeterli olacaktır. Satın alımınızın ardından satıcı size 2 saat içerisinde hesabı iletecektir. 

 

  • İletilen hesabı kontrol edin.
  • Tüm bilgileri değiştirip, güvene alın.
  • Siparişi onaylayın.


Siz onay verene kadar ücret satıcıya aktarılmaz, GameSatış güvencesi altında kalır!