knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Netflix Onayladı: Arcane İkinci Sezon Geliyor!
Bu Haberi 772 Kişi Okudu

Netflix Onayladı: Arcane İkinci Sezon Geliyor!

Netflix müjdeli haberi yayınladı. Arcane 2.Sezonu yolda!


Netflix Arcane dizisi için hayranlarına müjdeli haberi duyurdu. İlk sezonunu tamamlayan Arcane ikinci sezon için onay aldı ve hazırlıklara başlandı. Netflix animasyon dizisi Arcane 3 farklı aşamadan oluşan, 6-20 Kasım 2021 tarihleri arasında ilk sezona ait 9 bölüm platformda yayımlanmıştı. Şimdi ise Arcane, ikinci sezon için hazırlık aşamasında. Özellikle League of Legends oyuncuları tarafından Arcane’nin ilk sezonu büyük ilgi gördü ve sevildi.


Arcane aldığı izlenmeler ve IMBD 9,4/10’luk puanıyla Netflix dizilerinin sevilenleri arasına girmeyi başardı. Arcane resmi Twitter hesabından da ikinci sezon duyurusunu paylaştı.

 

 

 


 

Arcane İkinci Sezon Ne Zaman Çıkacak?


Netflix ve Riot Games, League of Legends tabanlı animasyon dizisi Arcane’in ikinci sezonunun resmi olarak hazırlık aşamasında olduğunu onayladı. Arcane 2.Sezon yayın tarihi henüz tam olarak belli değil. Arcane ortak yaratıcıları Christian Linke ve Alex Yee, açıklamalarında gelişme hakkında açıklamada bulundu:


“Arcane’in ilk sezonuna gelen olumlu tepkiler karşısında mutludan öteyiz. Riot ve Fortiche’deki yaratıcı büyücülerle 2. sezonu çıkarmak üzere sıkı çalışmalar içerisindeyiz.”


Buraya tıklayarak Netflix Gift Card satın alabilirsiniz.
Lol Rp Satın Al

Netflix Onayladı: Arcane İkinci Sezon Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Arcane 2.Sezon ne zaman?

Netflix ve Riot Games, League of Legends tabanlı animasyon dizisi Arcane’in ikinci sezonunun resmi olarak hazırlık aşamasında olduğunu onayladı. Arcane 2.Sezon yayın tarihi henüz tam olarak belli değil. 

Arcane 2.Sezon gelecek mi?

 İlk sezonunu tamamlayan Arcane ikinci sezon için onay aldı ve hazırlıklara başlandı. Netflix animasyon dizisi Arcane ikinci sezon duyurusunu onayladı.