knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Altar Sunucusunda Başlanır mı? Server Durumu
Bu Haberi 1619 Kişi Okudu

Knight Online Altar Sunucusunda Başlanır mı? Server Durumu

Pek çok insanın severek oynadığı Knight Online, farklı sunuculara sahiptir ve bu sunucular üzerinden bireylerin oyunu oldukça etkili bir şekilde oynaması olanaklı hale gelmektedir. Knight Online Altar, oyun kapsamında yer alan pek çok sunucudan yalnızca biridir. Timed sunucuları belirlenmiş açılış-kapanış saatleri arasında bireylerin oyuna bağlanması için ekstra sunucu olarak yer alır.


Knight Online Premium Cash Satın Al

 

Knight Online dahilinde Sirius, Vega, Olympia, Rosetta başta olmak üzere pek çok sunucu bulunmaktadır. Oyuncular, istedikleri sunuculara girebilir ve oyunlarını başlatarak sistem içerisinde bulunabilir. Knight Online sunucular konusunda kullanıcılara oldukça fazla seçenek sunan bir oyun olarak özel bir konuma sahiptir ve kurulduğu andan itibaren milyonlarca insanın dikkatini çekmiştir ve çekmeye de devam etmektedir. Peki ama Knight Online sunucularının özellikleri nelerdir ve bu sunucular içerisinde yer alan Altar ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

 

Knight Online Sunucuları

Knight Online, daha önce de bahsedildiği üzere farklı sunuculara sahip oyunlardan biridir ve oyuncular, oyuna başlamadan evvel istedikleri sunuculardan herhangi birini tercih etmektedir. Oyunda yer alan sunucular nelerdir sorusu kapsamında USKO Knight Online sunucuları genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

 • Sirius
 • Rosetta
 • Vega
 • Olympia
 • Diez
 • Gordion
 • Ares
 • Altar
 • Destan

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen sunucuların her biri USKO bünyesinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra STEAMKO sunucuları ise Pathos, Hellsgarem ve Cypher olarak bilinmektedir. Knight Online sunucu kategorisinde yer alan sunucular arasında bir tek zaman farkı bulunmakta olup sunucuların özellikleri birbirine yakındır. Bu nedenle oyuna yeni başlayan oyuncular, arzu ettikleri sunucuları seçebilmekte ve bu şekilde oyuna başlama şansı elde etmektedir. 

 

knight online altar

 

 

Knight Online Altar Sunucusu

Altar sunucusu, 2019 yılında açılmış ve insanların ilgisini çekerek ön plana çıkmayı başarmıştır.  Bu nedenle Altar sunucusunun çıktığı günden itibaren çok önemli bir konumda olduğunu söylemek olanaklıdır. Oyunda profesyonel bir şekilde bulunmak ve hızlı bir şekilde level atlamak isteyen kişilerin, sunucular ve bilhassa Knight Online Altar hakkında derinlemesine bir şekilde bilgi sahibi olması gerekmektedir. 

Bilindiği üzere her bir Timed sunucu, farklı açılış ve kapanış saatlerine sahip olduğu için oyuncuların, ilgili sunucuların hangi saatlerde açılıp kapandığını bilmesi ve belirlenmiş saatler içerisinde oyuna girmesi gerekmektedir. Peki ama Altar sunucu tam olarak nedir ve Altar Timed açılış-kapanış saatleri nelerdir? 

 

 

Knight Online Altar Özellikleri

Birçok insan tarafından tercih sebebi olan Knight Online Altar, 2019 yılında açılmış sunuculardan biridir. Bu nedenle sunucunun yakın bir tarihe sahip olduğunu ifade etmek olanaklıdır. Diğer sunucular ile özellikleri benzer olan Altar, son zamanlarda pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Altar sunucusu ile ilgili bilinmesi gerekenleri, aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 

 • Knight Online sunucularından biridir ve oyuncuların, herhangi bir sorun yaşamadan Knight Online oynayabilmesini olanaklı hale getirmektedir.
 • Diğer sunucularda var olan özelliklerin tamamı bu sunucuda da bulunmaktadır.
 • Farklı teknikler dahilinde İTEM geliştirmek olanaklıdır.
 • Oyuncular, düşmanlarını alt ederek ve savaş kazanarak level atlayabilmekte ve bir sonraki levelde daha güçlü rakiplerle karşı karşıya gelebilmektedir.
 • İki farklı ırk ve 5 farklı sınıf bulunmakta olup oyuncuların, oyuna başlamadan evvel ırk ve karakterini seçmesi gerekmektedir.
 • Altar sunucu dahilinde, ilgili sunucuya bağlı alt sunucuların olduğunu belirtmek olanaklıdır.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen hususların her biri, Knight Online Altar özellikleri kapsamında yer almakta olup bu özellikler, oyuncuların efektif bir şekilde Knight Online oynayabilmesini olanaklı hale getirmektedir.

 

Knight Online Altar Saatleri

Bilindiği üzere her bir oyun, kendine özgü açılış ve kapanış saatlerine sahiptir. Bu nedenle oyuncuların, bulundukları sunucunun ne zaman açıldığını bilmeleri gerekmektedir. Bu konu, Knight Online Altar açılış saatleri şeklinde, insanların detaylı bir şekilde araştırma yapmasına neden olmakta ve yapılan araştırmalar ile birlikte Altar’ın ne zaman açıldığı ve kapandığı öğrenilebilmektedir. 

 

Altar timed sunucusunun saatleri 18.30-01.30 (TS) şeklinde belirlenmiştir. Bu saatler aralığında Altar sunucusunda oynamak isteyen kişiler, oyuna sorunsuz ve güvenilir bir şekilde giriş yapabilir. Bazı durumlarda, yoğunluk olduğu için Knight Online Altar sunucusuna giriş için oyuncuların sıra beklemesi gerekebilmektedir. Fakat yoğunluğun olmadığı bir zaman diliminde oyuncular, sunucuya giriş yaparak oyunlarını, profesyonel bir şekilde oynama ve keyifli vakit geçirme şansı elde etmektedir.


Knight Online Goldbar Satın Al