knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online Balık Tutma Yerleri, Balık Nasıl Tutulur?
Bu Haberi 4707 Kişi Okudu

Knight Online Balık Tutma Yerleri, Balık Nasıl Tutulur?

Knight Online bildiğiniz gibi ücretli ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Toplamda 80'den fazla ülkede oynanıyor.  Oyunun milyondan fazla oyuncusu bulunması gerçek anlamda ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.


Oyun içerisinde 2 ırk bulunuyor ve bu iki birbiriyle devamlı olarak savaş halinde oyunda El Morad ve Karus olmak üzere iki ırk var bu iki ırk arasında bir üstünlük bulunmuyor. Bu nedenle de savaşlar çok daha adil bir şekilde gerçekleşebiliyor.


Knight Online Premium Cash Satın Al

 

knight online balık tutma

 


Knight Online Balık Tutma Yerleri


Knight Online balık tutma işlemine başlamadan önce bir adet balık oltası almamız gerekiyor. Daha sonrasında ise oltayla balıkları yakalayabiliyoruz. Balık tutabilmek için yem gerekiyor ve bu yemi de alabiliyoruz. Balık tutabilmek için her iki ırkın da belirlenmiş olan balık tutma noktalarına gidebiliyoruz.  El morad ırkı için Doda Camp, Karus ırkı için ise Roan Camp yer alan bölgelere giderek balık tutma işlemlerine başlayabiliriz.


Knight Online da para kasmak ve item çıkarabilmek için balıkçılık yapabilirsiniz. balıkçılık işleminin nasıl adım adım yapabileceğinizi anlatalım.

 

 

  1. Öncelikle Sundriesten Oltamızı alıyoruz 
  2. Sonra Madende kazı yaparak ''Rainworm'' düşürüyoruz (bolca düşürmeniz lazım çabuk tükeniyor) ayrıca kazı yaparken ''DC flash'' da düşüyor.
  3. Daha sonra Balıkçılık yapacağımız sahile gidiyoruz
  4. Üzerimizdeki ''Rainworm''ları 'yem' niyetine kullanarak beklemeye geçiyoruz ve bu sırada 'EXP flash, ve WAR flash' düşürüyoruz.

 

Balık tutarken, sansınıza bağlı olarak droplar değişkenlik gösterebilir.


Knight Online Goldbar Satın Al