knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Ekran Ayarları, Yarım Ekran Sorunu %100 Çözüm
Bu Haberi 14294 Kişi Okudu

Knight Online Ekran Ayarları, Yarım Ekran Sorunu %100 Çözüm

Ekran ayarları şüphesiz ki her bir oyun için son derece kritik bir işleve sahiptir. Özellikle Knight Online gibi oyun içi deneyimin; yüksek grafikler, etkileyici öğeler ve yüksek performansla arttırılabildiği oyunlarda ekran ayarları çok daha kritik bir öneme sahiptir.


Her ne kadar Knight Online ekran ayarları konusunda temel bir problem yaşanmıyor ve oyunun stabil ayarlarının her bir oyuncuyu tatmin edecek düzeyde olsa da en etkili ve doğru ayarların, oyundan daha fazla keyif almak ve başarıya ulaşmak için yapılması gerekir. Aynı zamanda bazı durumlarda nadiren de olsa karşılaşılabilen Knight Online yarım ekran sorunu gibi temel ekran ayarı sorunları bulunduğu da belirtilmelidir. 


Knight Online Cash Satın Al


Pek çok oyuncu tarafından şikayet edilen bu sorunun çözümü de son derece basittir. Onun dışında oyun içi deneyimin grafik ve ekran ayarları ile arttırılmasından çok FPS arttırma yönteminin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. En nihayetinde oyunun standart ekran ayarları, yeteri kadar tatmin edici bir içeriğe sahiptir. 


Knight Online Ekran Ayarları Nasıl Olmalıdır? 


Knight Online’da belirtilmiş olduğu gibi standart ekran ayarları büyük oranda tatmin edicidir. Buna karşın daha kreatif ve oyun deneyimine uygun grafik ayarlarının benimsenebilmesi için oyuncuların kendilerine ya da bilgisayarlarına uygun niteliklerde yeni ayarlar oluşturabilmesi de mümkündür. Knight Online ekran ayarı konusunda en çok dikkat edilmesi gereken durumların başında ekran kartının güncelliği gelir. 


Oyundan yüksek düzeyde keyif almak ve gerçekçi grafiklerle eşsiz bir MMORPG deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların sahip oldukları ekran kartının güncelliğini denetlemeleri tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda Knight Online ekran ayarları kapsamında bir diğer önemli dinamik de oyunun güncel olmasıdır. Dolayısıyla Launcher üzerinden oyunun güncelliğinin denetlenmesi ve güncel olmaması halinde gerekli yüklemelerin yapılması tavsiye edilir. Tüm bu durumların gözetilmesi halinde oyun yüksek düzeyde grafik ve ekran özellikleri kendiliğinde vadetmektedir. 


Knight Online En İyi Ekran Ayarları 


Knight Online en iyi ekran ayarları belirtilmiş olanlardan anlaşılacağı üzere oyunun standart ekran ayarlarıdır. Bu ayarların dışında oyun deneyiminin daha yüksek seviyelere çıkartılabilmesi adına FPS arttırma denenebilir. 


Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer durum da oyunun standart ayarlarında yer alan ekran boyutunun sahip olunan ekranlarla uyumlu olup olmadığıdır. Söz konusu uyumluluğun denetlenmesi için ekran boyutunun inç türünden biliniyor olması ve buna uygun şekilde ayarların gerçekleştirilmesi gerekir. 


Knight Online İtem Al Sat


Knight Online Ekran Ayarları Laptop 


2004 yılında Knight Online ilk kez oyuncularla buluştuğunda, üretilen masaüstü bilgisayarların bile sadece ayrıcalıklı bir kısmı oyuncuların oyuna katılım sağlayabilmesi için temel gereklilikleri karşılayabilmekteydi. Günümüzde ise üretilen hemen her masaüstü bilgisayar oyuna katılım sağlamak için temel gereklilikleri karşılayabildiği gibi buna ek olarak bazı laptoplar aracılığıyla da Knight Online deneyiminin yaşanması mümkündür. 


Knight Online ekran ayarları laptop için en doğru ayar arayışında olanlara da temel tavsiye standart ayarlar olacaktır. Eğer sahip olunan laptoplara Knight Online yüklenebiliyorsa burada var olan grafik ve ekran ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadan standart ayarlarla devam edilmesi tavsiye edilir. Aksi durumlarda olası sorunların yaşanması mümkün olduğu gibi Knight Online oyuncuları tarafından ekran ayarları konusunda en çok şikayet edilen yarım ekran sorunu da ortaya çıkabilir. 


Knight Online Yarım Ekran Sorunu 


Knight Online yarım ekran sorunu belirtilmiş olduğu gibi belki de Knight Online oyuncularının ekran ve grafik ayarları kapsamında şikayetçi olduğu tek problemdir. 


Problemin temel sebebi uygulama boyutlarıyla ilgili olmakla birlikte basit birkaç adımın takip edilmesiyle söz konusu sorunun tamamen ortadan kaldırılması mümkündür. Yarım ekran sorununu tamamen ortadan kaldırmak isteyen Knight Online oyuncularının takip etmesi gereken yol haritası şu şekildedir: 

 

  • Masaüstünden “Başlat” bölümüne geçiş yapılmalıdır. 
  • Açılan sayfadan öncelikli olarak “Ayarlar” bölümü tercih edilmelidir.
  • Bir sonraki aşamada “Sistem” yazan kısma tıklanmalıdır. 
  • Açılan sayfadan “Metin, Uygulama ve Diğer Öğelerin Boyutunu Değiştir” seçeneği tıklanmalıdır.
  • Burada normal şartlar altında “%100” olması gereken bölümün “%125” olduğu görülecektir. 
  • Söz konusu değer “%100” olarak değiştirilmelidir. 


Knight Online yarım ekran sorunu belirtilen işlemlerin sırasıyla takip edilmesinin ardından tamamen çözüme kavuşabileceği gibi oyun içi deneyimin tam ekran modunda gerçekçi bir şekilde yaşanması da mümkün hale gelecektir. 


Knight Online Goldbar Satın Al

Knight Online Ekran Ayarları, Yarım Ekran Sorunu %100 Çözüm Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online ekran ayarları nasıl yapılır?

Launcher.exe’yi çalıştırdıktan sonra Options butonuna basmanız halinde karşınıza Knight Online Game Option Setup penceresi gelecektir. Bu kısımdan tüm grafik, ses ve diğer çeşitli ayarları yapabilirsiniz.